Jak zrzucić Pytamy na ekran telefonu (apka) i czy jest możliwość otrzymywania powiadomień po otrzymaniu odpowiedzi?

Muzyka to lekarstwo dla duszy.

1 polubienie

Zgadzam się.

2 polubienia

Jak to nie ma komu pomóc? Ja mogę Tobie pomóc…, opróżnić flachę…

1 polubienie

Moja flacha, moja twierdza XDDD

1 polubienie

Sknerus!!! :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Wolę rozlać i wypić z ziemi niż się podzielić :smiley:

1 polubienie

A ja z Tobą bym się podzielił. Nawet, gdyby się wóda rozlała, to wspólnie byśmy zlizywali.

3 polubienia

No dobra dla ciebie zrobię wyjątek. Podzieliłbym się lizaniem.

1 polubienie

Stary birbant nauczył by Cię dobrych manier.

1 polubienie

Kulturalne zlizywanie podłogi?

1 polubienie

Od czegoś trzeba zacząć, kobieta się ucieszy :rofl:

2 polubienia

BDSM znaczy?

Chciałam coś napisać i rozmyśliłam się :rofl:

1 polubienie

Jest apka na tele (discourse w app lub play store), ale bez powiadomień. Zapytam twórców, czy mogą to zmienić.

1 polubienie

Mi wystarczają powiadomienia pisane, choć i były też dźwiękowe - bardziej irytujące bo było ich za dużo !, często nie to miejsce czy czas. to chyba zależy od ustawień powiadomień w telefonie, a być może i w ustawieniach na pytamy. Świat ciszy jest dużo ciekawszy / można wreszcie usłyszeć swoje myśli czy oddech, bo dodatkowe dźwięki rozpraszaj rytm dnia. Trawa nie wrzeszczy że rośnie, wystarczy popatrzeć i się wie że rośnie

Liczę na siebie a nie na ubezwłasnowolnienie pomimo dziurawej pamięci, nic nikomu nie jestem winien za przysługę prócz dziękuję !

Historia sama się czyści po określonym czasie, jednak zwyczajowo po każdej sesji system sam czyści okazyjnie po wylogowaniu. Haseł mam kilka w różnych miejscach - większość zapisane w notesie, te mniej ważne jednak pamiętam, ba nawet gdy konta nie ma od kilku lat tam i tu i gdzieś. i wolał bym aby było odwrotnie ale się nie da. Chyba jestem inny

1 polubienie

Przypomnienie hasła to ruletka, skoro mam hasło zapisane i po kilku dniach od nowego resetu hasła, system się dopomina o kolejne nowe, to sobie daję na luz. Nowego hasła nie będzie gdzie kolwiek ! Tak mam np. w ENEA / energetyka, czy w administracji mieszkaniowej. Za problemy na łączach nie odpowiadam, podobnie jak u administratora strony - ich problem a nie mój ma kolejne wymyślanie bo ktoś ma kaprys z nudów !. Niby nowoczesność - wszystko na maile, a strona urzędowa robi w ciula. Ja się nie muszę tłumaczyć z kogoś głupoty

Boże chroń mnie od FB

Sam mail to nie wszystko jak dookoła burdel administratora, przypomnieniami można buty zawiązywać - jedna zmiana to dużo kombinacji dla ciebie a wygoda dla admina loga w np. w urzędzie, która nie ma nic wspólnego z resetem - a krócej to kilkadziesiąt haseł pomocniczych / ulubione dania, muzyka itd. i kombinuj dalej