Jaką kobietą jesteś?


:blush:

2 polubienia

6 polubień

No nieźle:
Mnie wyszło WYROZUMIAŁA ŻONA… :rofl:

2 polubienia

Z tego wszystkiego tam łoj, to z pewnością można na mnie polegać i nie ma u nas podziału obowiązków na męskie i kobiece. Oczywiście toboły zawsze dźwiga on :rofl:

2 polubienia

A mnie wyszło FLIRCIARA! :rofl:

3 polubienia

Jakoś mnie nie dziwi to! :smiley:
Ja jestem pełna tajemnic… hmmm

3 polubienia

@humoreska myślisz, że pasuje do mnie ta rozpuszczona księżniczka?

1 polubienie

Zrobiłam test ponownie, na jedno pytanie udzieliłam innej odpowiedzi. Prezent walentynkowy z biżuterii na romantyczną kolację zamieniłam :rofl: i już jestem kobietą pełną tajemnic :grin:

2 polubienia

A szkoda, ze nie ma odpowiedzi romantyczna kolacja i bizuteria? Ja mam byc minimalistka?

2 polubienia

Znaczy lubisz filtrować?

2 polubienia

Jak najbardziej! Im byłam starsza, tym lepiej mi to szło… :joy: :joy: :joy: Po prostu przestałam mieć “opory”.

3 polubienia

a jakiego używasz do tego filtra? XD

1 polubienie

@okonek , ja wczoraj pyknęłam w to, co najczęściej dostaję, nie to co lubię :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

He, he, he, np. w chodzę, kucam (bo bardzo to lubiłam) i pytam o coś z komputerem (wszystkich znałam)… Jak przszedł szef i zobaczył mnie w takiej pozycji, to usiadł na podłodze. To jatez! No i tak mi wszystko wytłumaczył. Inni ryli ze śmiechu. Po prostu: robiłam to, na co miałam ochotę.

2 polubienia

Myślę bardzo powierzchownie, na podstawie kilku wczorajszych wpisów wyciągam wnioski. ( przecież to nie na poważnie).

2 polubienia

@humoreska i ja to traktuję jak zabawę :wink:

2 polubienia

Co to za awatar? Jakiś zwinięty sznurek :slight_smile:

1 polubienie

Uważaj żebym go nie owinęła wokół Twojej szyi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lubię zmieniać avki, właśnie sprawdzam co pasuje :wink:

Ten mi się nie podoba ale to kwestia gustu.
Ja swojego nie zmienię raczej nigdy.

1 polubienie

To nawet nie chodzi o gust.
Patrzę jak się prezentuje na czarnym tle. Twój idealnie odznacza się na bieli i czerni.
No ale ja sobie diablicy nie wstawię, kompletnie do mnie nie pasuje :rofl::rofl::rofl::rofl:

2 polubienia