Jaki operator internetu światłowodowego jest według ciebie najlepszy?

No o obsłudze Orange długo by mówić. Oczywiście że może się zaciąć ale no właśnie. Panuje zasada że osiągniesz taką prędkość jak najwolniejsze urządzenie w sieci. A może nim być… karta sieciowa w lapku.

2 polubienia

To światłowód musi być jakoś połączony z tv/telefonem? Nie może być niezależny od tych usług?

Nie, nie musi. tak było z Adsl.

2 polubienia

Kolega @anon18020312 wytlumaczy dokladniej.
Ja mam podciagniety do routera i z tego korzystam z 3 smartfonow, 2 TV smart i lapka. Oczywiscie nie na raz
Ale lata temu mialam sztywne lacze do lapka (lub komputera)
Bylo to w Rumunii. Swiatlowod grubosci ok.2 cm. :rofl:

2 polubienia

Mieszkałaś w Rumunii?

1 polubienie

Turystyka pracownicza :wink:
8 miesięcy. Ale dawno. 15 lat temu.
Wczesniej czasem na wakacjach, ale to w latach 70.
Piekny kraj, ale Ceaușescu i spolka zdewastowali.

2 polubienia


Ten biały kabelek to jest światłowód
Jak widzisz na fotce on jest u mnie zamaskowany i wystaje tak naprawdę tylko końcówka.

1 polubienie

U mnie jest dużo sprzętu w domu , typu tel. , lapki i tp. i nic nie zacina i nie muli @okonek . Ale mnie zaskoczyłaś tą Rumunią :))

2 polubienia

Dlugo by opowiadac. Taka specyfika pracy, ze gdzie jest to sie pakuje kota w wezelek i jedzie.
Mialo to swoje zalety - mozna kawalek swiata zobaczyc niekoniecznie jako stonka turystyczna :joy::wink:

2 polubienia

U jakiego operatora masz swoje światełko?

Pisałam wyżej. W orange, i nadmieniłam też, że za granicą.

Pozytywnie Ci zazdroszczę :))

Ciezki kawalek chleba, nie kazdemu to odpowiada. Musisz miec chyba jakiegos cyganskiego przodka nomade? Choc wbrew pozorom jest sporo takich ludzi. Niektorzy calkiem ekspaci, inni z baza matka w jakims kraju i spakowanymi walizkami.
Wbrew pozorom duza czesc ludzi wedruje w poszukiwaniu swojego miejsca i to niekoniecznie tylko ze wzgledow ekonomicznych.
No i jak masz dzieci?
Teoretycznie zycie jest najlepsza szkola a tok nauczania mozna miec indywidualny. Ale?
My dzieci nie mielismy, a kot? Wedrowal z nami od malej puszystej kulki, wiec nie wygladal na nieszczesliwego.

2 polubienia

Zgadzam się z tym co piszesz, moje pierwsze skojarzenie w związku z takim rodzajem pracy dotyczy kwestia dzieci. Ich brak ułatwia decyzję podjęcia takiej pracy.

2 polubienia

Z moich obserwacji?
Zalezy od podejscia rodzicow - najgorszy to okres 6 do 16 lat, kiedy powinno sie jednak postaawic na stabilnosc.
Ale praca w takich firmach przewiduje, ze wtedy rodzice z dziecmi dostaja takie kontrakty, zeby nie kolidowaly z rokiem szkolnym.
A dzieci to spryciule, szybko sie uczą, ze na swiecie jest wiele jezykow i ciekawych miejsc.

2 polubienia

Ja mam 150 mb pobieranie i 50 mb wysyłanie. Jest stabilny. Na wifi są ubytki ale to normalne