Jaki powinien być standard mieszkania samotnego emeryta?

75lat to by wypadało trochę pokory nabrać, jak się głosi taka ideę. Może Barbara go odwiedzi w pałacu na raucie i wyzna coś tak jak Rysiowi T. …w listach opublikowanych dziś za sprawą hakerów.

Jego to pewnie stary przyjaciel Paetz odwiedzi…

1 polubienie

Akurat Paetz nie mieszkał tak luksusowo. Miał normalną willę, byłem tam, to wiem. Biskup też wydał mi się sympatycznym gościem, to było w połowie lat 80. Większym materialistą i bucem lubiącym świecić po oczach bogactwem był Werno z archidiecezji koszalińsko- kołobrzeskiej. Chatę miał w Koszalinie, pałacyk full, wypas w środku kapało od złota. Że on się nie bał trzymać tego w domu. Chwalił mi się suszką do bibuły i nożem do papieru na biurku, wsio z litego złota. A ja tam za rzemieślnika robiłem jako pomocnik fachowca.

3 polubienia

"W lutym 2002 roku “Rzeczpospolita” ujawniła, że seksualnie molestował kleryków. Śledztwo pociągnęła także “Gazeta Wyborcza”, która opisała, jak arcybiskup Paetz wzywał do swojego pałacu przyszłych księży z pobliskiego seminarium, obiecywał im wsparcie na studiach, obejmował, dotykał genitaliów. "

3 polubienia

Paetz innego rodzaju przyjemnosci wolał.

Nie przed snem :frowning:

Wspomnialem o tym.

Wiem o tym. Ale ja Paetza poznałem w jego willi w połowie lat 80. Nikt wtedy pojęcia nie miał, że upadnie PRL i że pedofilem np, jest niejaki Stuligrosz od Poznańskich Słowików i nie miano pojęcia o wielu innych rzeczach, które nastąpią. Słynny na cały świat chór chłopięcy był kombajnem pedofilnym przez całe lata, a jakoś cicho o tym.

2 polubienia

Ten też??? https://www.o2.pl/informacje/biskup-tarnowski-oskarzony-chodzi-o-krycie-ksiezy-pedofilow-7013381146245888a
Czy oni nie mogą zwykłego seksu uprawiać a nie od razu dzieci molestują? Baśka o masturbacji w przedszkolach w Norwegii opowiadała, biskupi kryją pedofilów…
:face_with_raised_eyebrow: