Jakie macie telewizory w domach?

Ja na pewno nie. Choc czesto uzywam tez odbiornika jako radia cyfrowego.

3 polubienia

A to ja mam droga koleżanko radio cyfrowe w domu … Ale korzystam przede wszystkim z radia internetowego.

3 polubienia

Ja czasami słucham radia przez internet, ale za pośrednictwem dekodera, a mój operator oferuje niektóre stacje również przez satelitę.

Uważam, że w dzisiejszych czasach w radiu leci lepsza muzyka niż na większości telewizji muzycznych.

2 polubienia

Jak pisałem, nie mam telewizora, więc o muzyce w tv się nie wypowiem. Za to z radia internetowego jestem bardzo zadowolony. Przede wszystkim nie ma reklam lub są dość rzadko, przynajmniej ja takie stacje wybieram.

4 polubienia

Nie mierzyłem ekranu. Dla mnie telewizor jest po to by oglądać sport. Ale u kumpli widziałem taki z netem i tam mają muzykę od lat 40 ubiegłego wieku do dziś. No to na nowej chacie sobie to zainstaluję. Tam są nagrane koncerty z lat 60, 70 itd…

5 polubień

W salonie Qled Samsung 65 cali, w sypialni Sony Bravia 40 cali, to wszystko. Chyba nie muszę pisać, że kolorowe :joy: Obudowy mają czarne, qled praktycznie nie ma obudowy.
Zapomniałam dodać, że do Bravii dokupiłam paluch i przekształciłam go w smart tv, o taki:
image

3 polubienia

Jak to czytam to zaczynam tesknic za poczciwym

2 polubienia

Jak zmienie dostawce v
Vodafone 5G? znasz sie na filatelisrtyce? Bo ja wienm ze je sie przkleja

To jakiś szyfr czy co? Co ma 5G z filatelistyką wspólnego?

Pytań jak widać wiele … :thinking:

1 polubienie

Pr,zgotowuje Cie na ciekawe
Z ostatnich znalezisk mam kopertę znaczków typu bo TAK
Znam sie na tym,ze wszystkie byly w użyciu
Ocean przeplynely, sa z kawalkiem koperty, wiec stempel jeat
Zachecajaco to nie wyglada, ale zebrane w jedn miejscu? I umieszczone na osi czasu

1 polubienie

On, ten telewizor nazywał się Neptun.

1 polubienie

Serdeczne dzieki.
Na czyms odrobine wiekszym oglądałam ladowanie na ksiezycu.
I w kinie planete malp
Cenzura zaspala?

1 polubienie

Nigdy w życiu nie wstawiłbym telewizora do sypialni. To pomieszczenie służy do innych celów.

3 polubienia

Wiedziałam, że ktoś zwróci na to uwagę :rofl:
Oglądając ciekawy serial lub film lubię się rozłożyć na moim mega wygodnym łóżku w sypialni i tam oglądam w ciągu dnia :shushing_face: :face_with_hand_over_mouth:

2 polubienia

Wolnoć, Tomku, w swoim domku…

1 polubienie

To chyba mamy to samo.W dodatku,przy bardzo podobnym podejściu😇

1 polubienie

Pamiętam, że do spania, ale nie mogę sobie przypomnieć, do czego jeszcze… :man_shrugging: :joy: :rofl:

3 polubienia

Dobrze, że to nie boli :joy:

2 polubienia

Generalnie do czynności na literę “S”

2 polubienia

Na S, to kibel raczej… :shushing_face:

3 polubienia