Jakie plany na dziś?

Grilla rozpalam na działce. Jest alko. Za chwilę przyjdą znajomi.

1 polubienie

No voz i to sie zdarza.)))

1 polubienie

Piła to blisko mnie :smiley:
Ja dziś też będę piła

Nie wiem dlaczego ale mi się przypomniał legendarny wywiad z Oksaną :smiley: tutaj w wersji zmiksowanej…

Tak dziś będę jak Oksana :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

3 polubienia

Wstyd się przyznać , że jestem trzeźwa i nie planuję biby ? Powinnam to leczyć ? :yum:

U mnie już jutro, więc napiszę co robiłam. O 12 lunch z chłopkiem i znajomą, potem dołączył do nas kolejny znajomy, który przedstawił nam swoją nową dziewczynę. Potem praca, dom i urodziny koleżanki w pubie i koncert znajomego. Za dużo jak dla mnie :stuck_out_tongue: jestem wykończona po 6 dniach pracy i zaraz idę spać, a jutro będę się lenić :slight_smile:

3 polubienia

wygląda bajkowo (jezioro). Ja wróciłem nie dawno z pracy. Zaliczyłem jeszcze po drodze sklep. Biorę się za obiad - zapomniałem mięsa wyciągnąć, więc “chwilę” się przeciągnie. Dla umilenia czasu zrobiłem sobie babskiego drinka.
Przewidziałem na łikend książkę ( która fartneła się jak ślepej kurze ziarno).

3 polubienia

A co ? flaszkę w sklepie zawinęli Ci w Janko muzykant ? :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Z “tych” książek, to mam rękopis - jeden po polsku, drugi po rumuńsku. :smiley:
A prawdziwą książkę znalazłem wysiadając z busa - “Dzień szakala”.

3 polubienia

Własnie wrociłem z podpoznańskiego Zaniemyśla.Bylismy nad jeziorem i na wyspie hrabiego Raczyńskiego.Na odwiedziny zamku w Kórniku juz nie starczyło czasu…

3 polubienia

Witaj w klubie :wink:

1 polubienie

Psikusy się mnie trzymają, wybacz :wink::wink:

2 polubienia

spoko - @anon75849589, wieczór mam samotny, to i coś pewnie wychylę :smiley:

2 polubienia

O! Ten zamek w Kórniku wisi u mnie jako jeden z wielu do odwiedzenia.

3 polubienia

Ostatni raz bylem tam…w dzieciństwie.Dwa razy ale juz prawie nic nie pamietam oprócz…schodów :smiley:

2 polubienia

Uwielbiam ten wywiad!!
Hahaha :smile:
Dzięki!!
I faktycznie nie mieszkamy daleko od siebie :heart:

2 polubienia

@ToChybaJa kolorowych :heart::heart:

1 polubienie

@anon75849589 Boj sie Ty Boga,trzezwa,cos z Toba jie tak,lecz sie,jeszcze jest nadzieja)))

2 polubienia

To super wieczór się zapowiada @janusmakroniusz , fajnie pobyć w towarzystwie sympatycznych :wink:

1 polubienie

@Leone_Marco ,nic się zrobić nie da, taka karma :wink:

2 polubienia

Piła tango…
https://www.youtube.com/watch?v=nFBBD1Eim1E

1 polubienie