Jest tak piękna jesień, że tylko spacerować...

To zdjecie z Anglii?

1 polubienie

Nie,to Slask Cieszynski…Zdjecie z okolic Brennej…

1 polubienie

Piękna mamy wiosnę tej jesieni :grin:

4 polubienia

to ja tez chętnie pooglądam - bo w tym zapyziałym, kraju jesieni nie ma w cale (leje już chyba półtorej tygodnia)

1 polubienie

Jakoś w tym roku przegapiłam te wcześniejsze kolory jesieni. Dopiero wczoraj cyknęłam kilka jesiennych fotek moim nowym telefonem.

1 polubienie

Mi minęło lato nawet nie wiem kiedy. Pół okresu wakacyjnego byłam w szpitalu, bo babcia leżała w nim ze złamaną nogą. Wcześniej ta sama babcia miała przeprowadzkę i remont mieszkania, który nadzorowałam i sama robiłam co mogłam, więc ledwo pamiętam dni, bo wszystkie stresujące i w budynkach spędziłam.
Tą słoneczną i ciepłą jesienią bardzo się cieszę.
Teraz mglisty poranek, ale już przebija słońce. :slight_smile:

3 polubienia

Gdy długo nie ma słońca ciężko to znoszę. Styczeń i luty kilka lat temu był bez słońca, chyba z sześć tygodni ciągiem, czułam się jakbym z piwnicy nie wychodziła w pewnym sensie.

2 polubienia

Piekie tylko lisci coraz mniej. Nie moge robic fotek bo aparat mi zastrajkowal…

1 polubienie

Wczoraj bylam w letniej bluzce. Dzis chyba bedzie tak samo…

1 polubienie

PORZADKI!!! :rage:

1 polubienie

Sprawdziłam przed chwilą pogodę i u mnie dziś od południa ma zrobić się mgliście, ale temperatura 19 stopni.

1 polubienie

To Tobie letnie obrazki bardziej pomogą :slightly_smiling_face:

1 polubienie

U mnie od jutra… Co robic, niedlugo bedzie snieg (lub nie bedzie…) :sweat_smile:

1 polubienie

Z Bieszczadami mi się ten widok skojarzył. Byłam tylko raz, pięknie tam, wiele takich łagodnych wzniesień właśnie w Bieszczadach jest. :slight_smile:

1 polubienie

A to Śląsk Cieszynski raz jeszcze…Taki mialem widok z hotelu w Brennej,po powrocie z Włoch.
Bylismy tam 3 doby…

2 polubienia

Jest tam przepięknie. niestety bardzo rzadko tam bywam. Gdybym nie mieszkała na Warmii (gdzie też mi się bardzo podoba), to chciałabym mieszkać tylko i wyłącznie tam. Jak dla mnie - jest tam ładniej niż "u mnie’ ale “lokalny patriotyzm” nie pozwala mi na zmianę miejsca zamieszkania.

2 polubienia

U mnie leje jak z cebra. Ale troche deszczu sie przyda, bo od kilku lat susza.

1 polubienie

Racja.To nie są wielkie góry ale odetchnać mozna wspaniale…

2 polubienia

Ja uwielbiam fotografowanie i muszę mieć zawsze aparat przy sobie :slight_smile: Lato było obfotografowane z każdej strony :slight_smile: Nawet specjalnie wybrałam się do Warszawy na fotograficzne polowanie na ładne widoki :slight_smile:

2 polubienia