Jezus Maria ale gorąco

W dupie xd

Jak masz okna południowe to to mało co daje. I tak jest duszno w takim pokoju.

1 polubienie

Nie takie rzeczy przeżyliśmy, to z upałem też sobie poradzimy! :upside_down_face: Co to dla nas?:wink: Ja się wczoraj tak schładzałam zimną wodą, że dzisiaj mam dziwny głos i gardło lekko pobolewa.:wink: W sumie lato nie trwa cały rok a te trochę upałów, to… co nas nie zabije, to nas wzmocni! Damy radę!:wink::cherry_blossom:

2 polubienia

Narazie jest w okolicach 35°,w piatek,sobote ma byc 40°

2 polubienia

Siedze w koszuli i z mokra glowa…

moje mieszkanie otoczone jest lasami, w oddali mieni się ogromny staw , wieczory w mieszkaniu mam zajerąbiste :))))

3 polubienia

Proszę bardzo, stoję sobie na balkoniku , iglak prawie w nim już jest, w oddali lasy, woda, czego chcieć więcej :slight_smile:

3 polubienia

To co innego.
Pięknie masz!

2 polubienia

Wyobraź sobie, że to miasto na Górnym Śląsku, pełno kopalń i taki mały raj :slight_smile:

3 polubienia

W na Śląsku właśnie z uwagi na kopalnie też dbano o naturę, żeby zachować przynajmniej pozory normalności.

1 polubienie

Ojej, jak fajnie masz.

1 polubienie

Moje miasto jest coraz piękniejsze, zadbane, w porównaniu z innymi, u nas jest cacy.

2 polubienia

Ja juz koszuli sie pozbylem. :upside_down_face:

2 polubienia

U mnie w cieniu jest 34 stopnie. Przypuszczam że na słońcu ok 40 :joy: Wolałabym jednak być gdzieś nad wodą :sunglasses:

13-37-27-giphy

4 polubienia

Ciężki dzień. Tak się właśnie zastanawiam, dlaczego ludzie w upał rzucają się na lody? Przecież „ochłodzenie" w ten sposób jest iluzoryczne, a po słodkim się tylko jeszcze bardziej chce pić.

3 polubienia

Ja w upaly spijam litrami wode mineralna.
Ewentualne biale wino zmieszane z woda.

1 polubienie

Ja taż się głównie nawadniam, bo nic więcej nie można zrobić.

1 polubienie

U mnie dziś masakra !
Dobrze, że w domku jeszcze chłodno, bo okna otwieram dopiero późno po zmierzchu. No i po powrocie ze sklepu na tym moim obecnym zadupiu :open_mouth: do tej pory odchorowuję ten skwar !!

2 polubienia

U mnie też dzisiaj jest masakrycznie gorąco, okna zamknięte, rolety opuszczone, wentylator na cały regulator…ufff.
Sprawdzam już klimę w internecie, bo tak dalej być nie może :slight_smile:

1 polubienie

Przecież mamy; globalne ochłodzenie. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia