K – jak koronawirus (QUIZ)

Ja? Prędzej złotówka będzie 4 euro kosztować niż ja zacznę być zdolny do publicznej prezentacji :grin:

1 polubienie

Zlotowka kosztuje ponad 4.24
To dolar dostal na leb :wink:

To żeś nas teraz zastrzelił … :crazy_face:

2 polubienia

Będziesz zdolny, będziesz… Ty zagrasz, Collins zaśpiewa, weźmiecie jeszcze jakąś laskę, żeby się wyginała i będzie fajny zespół! :joy:

1 polubienie

Złotówka kosztuje 4,24? Gdzieeee? :flushed: i czego?

1 polubienie

Bo jemu ciągle mało. Jeszcze następny przykład wymyśli. :blush:

1 polubienie

Z przerazeniem stwierdzam ze obecnie,4,60…Funt 4,97 i to jest jakies zachwianie rownowagi jakiego na tym poziomie,nie znam,Jedno z dwoch musi pasc na ryj.

2 polubienia

Collins, nie wpatruj się już w cyferki, które Cię przerażają. Lepiej jakąś fajną muzykę puść :wink:

2 polubienia

A moge Cie prosic? :wink:
Czekaj,juz cos wymysle!

2 polubienia

To się szykuj, kogo tam będziemy szukać, jak już jest :grin:

1 polubienie

Ależ oczywiście. Mogę się wyginać,ale Wam publiczność wystraszę. A co tam publiczność! Grunt, ze my sobie zagramy, pośpiewamy i potańczymy! :joy:

2 polubienia

For ever and ever!

4 polubienia

Przypadek Pani Gorsky uczy nas, by nigdy nie mówić nigdy.

1 polubienie

Cudne. Przy tym nie da się być zupełnie spokojnie :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Wybacz…Nawet nie zdążylem sie uklonić…Wszystko w pospiechu bo zaraz bedzie zamkniete…

1 polubienie

Fajnie tak czasem choć przez parę chwil pomarzyć i oderwać się od rzeczywistości :blush:
Wracamy do reala twardego, smutnego zarazą i lękiem przed jutrem. Niestety…

2 polubienia

Tak wlasnie sobie myslalem…
Ja lubie sie urwac na"pare chwil"a nawet upić…Nie ze strachu ale z poczucia jakiejs pustki…Nie ma do kogo sie nawet odezwać.Nie ma na kogo sie wcoorvic…
Teraz slucham Child In Time,Purpli,“waiting for the ricochet” :smiley:
A potem?Przeciez jest tylko szybciej i ostrzej…
Cos/ktos,zadecydował…Szybciej ode mnie…
Jak jutro odsluchasz tego numeru?

1 polubienie

No pewnie! :wink:

Ja tylko chciałem zauważyć, że złoty leciał w dół jeszcze przed zarazą. Jest to wyraz radosnej twórczości rządu.

3 polubienia

Hmmm, wczoraj wyczytałam, że będą dodrukowywane pieniądze. Było tłumaczenie skupowaniem czegoś (nie pamiętam czego, i tak nie mam pojęcia…) ale dla mnie to źle wróży. Taka refleksja babci, która kiedyś miliony zarabiała!

1 polubienie