Kącik muzycznych odkryć

Bo Brzozowski to totalne beztalencie.
Diablice muszę sobie obejrzeć bo nie widziałem.

1 polubienie

wystepowaly chyba jako pierwsze

1 polubienie

Grają nawet znośnie ale patrzeć sie na nich nie da…
Glam z pewnością nie.Bardzo chcą na siebie zwrocić uwage ale kretyńskie miny raczej tylko mogą irytować…Taki przyzwoity hard rock,szczególnie pod koniec utworu.

1 polubienie

Z punkowej historii…
The Undertones i Fergal Sharkey na wokalu…Jak niewiele trzeba!!! Rok 1978…
Wczoraj zdobylem te plyte za bezcen…Nie sluchalem chyba od polowy lat 80-tych :roll_eyes:

2 polubienia

Powiew buntu.

1 polubienie

Nie znałem tego… :thinking:

Chcesz buntu?

Jimmy Pursey i jego Sham 69…If The Kids Are United…Jimmy byl jedynym takim punkiem ktory…gadal niczym Dylan!
Jedynym ktory chcial zjednoczenia punkow,modsów czy innych odłamów…Prawdziwy polityk!
Ale trzeba mu oddać ze zespół grać potrafil a on byl wiarygodny choć oczywiscie znalezli sie idioci którzy posądzali go komunizm…

2 polubienia

No to mam zaległości muzyczne, bo to też pierwszy raz słyszę.

1 polubienie

Nie bylo specow od tego w polskich radiach…Moze Marek Wiernik ale to juz wiele lat potem…
Kluczem byly plyty…My mielismy kolege ktory przez cztery lata łatał dziury w dachach,gdzies w Kanadzie…
Jak wrocił…Przywiózł chyba 3 walizki płyt.Od The Beatles do Sex Pistols…Z czasem sam siebie tak określał… :innocent:
Sham 69,podobnie jak Buzzcocks czy Stiff Little Fingers z Irlandii…To byly dla nas odkrycia…
Ja sie o tyle wyróżnialem ze znalem…Eddie And The Hot Rods :innocent:

Oni byli najlepszym dowodem na to ze punks nie byli przeciwko wszystkiemu co bylo kiedyś…Tutaj Gloria,Van Morrisona i Them oraz… :innocent:

1 polubienie

Nowy, znów prowokujący Kult

To metal symfoniczny ale daję tu bo uważam że muza jest mimo wszystko dość lekka i przyjemna

@okonek fajne tam macie kapele

Folk/Symphonic/Celtic

kontynuacja nurtu poprzedniej kapeli Mago de Oz. poszukaj sobie na YT
zalozycielem jest jeden z czlonkow poprzedniego zespolu.
ale niestety tego rodzaju muzyka jest tu bardzo po maceszemu traktowana.
wczesniej w podobnym stylu gral na poczatku lat 90 zespol Celtas Cortos.
wola wyjcow spod znaku popu wymieszanego z andaluzyjskim przytupem i zawodzeniem.

1 polubienie

Ale fajne. Chwytliwe.

1 polubienie

sporo zespolow metalowych gra w Kraju Baskow, ale oni spiewaja glownie po klubach i w euskadi (czyli baskijsku) przez co maja male szanse na wyjscie poza swoja strefe.

Jesuuu @Devil…to jest…to jest…słów mi braklo…Cudo :heart:

1 polubienie

Jak Ty lekko przebiegasz od tego fast punka do takich klimatów…Zaraz mi sie przypomnial ten film z Urbaniakiem.Rower chyba bialy… :thinking:
Ale tam temat muzyczny to byl jakis klasyk,podany w podobny sposób…
No nie jest dobrze,panie bobrze…Za wiele juz zapominam…

1 polubienie

Moj rower…Uwielbiam.

1 polubienie