Każdy głęboko myślący, jeśli nie chce być gamoniem,

W sezonie występuje obfitość owoców, więc dla DSHN-u jest korzystnie zjadać je wtedy, aby nie zjadane, nie zakwaszały ziemi rodzącej owoce.

Każdy wie, że w sezonie występuje obfitość owoców. Znaczy, poszukujesz drzew owocowych, aby zbierać spady. Chwalebne to i godziwe. Czyli na jedzenie nie wydajesz żadnych pieniędzy uzyskanych poprzez Twoją emeryturę. Czyli masz nadwyżkę finansową ponieważ pieniądze nie są ci do odżywiania potrzebne. Mam pomysł, skoro niepotrzebna Ci ta kasa, to podam swoje konto i możesz mi podsyłać.

3 polubienia

Tej kasy nie żałuję dla będących w trudniejszej sytuacji od Ciebie.

Mam nadzieję, że kasą tą wspomagasz harmonijne ptaki i inne zwierzęta. Nie wyobrażam sobie byś marnował ją na pomoc szujowato nikczemnym i niegodziwym mikrobom ludzkim.

3 polubienia

Masz pełną rację.

1 polubienie

I Ty też masz rację, bo ja zaraz na golonkę bym ją wydał. I na piwo.

1 polubienie

Dobrą połowę życia już przeżyłeś. Może drugą przeznaczyłbyś na pokombinowanie ze zrobieniem dużego numeru, a warto, bo masz odpowiednie predyspozycje do dużej mądrości.

1 polubienie

Dzięki za uznanie, ale dobrze mi nieharmonijnemu osobnikowi z memi milionami diabłów podskórnych. Zamiast walczyć, żyję z nimi w zgodzie na zasadzie kompromisu.

A parę dni temu do mojego pokoju przez otwarte drzwi z tarasu wskoczył mały ptaszek, poskakał trochę po podłodze, spojrzał na mnie z wielką niechęcią z domieszką pogardy i wykicał z powrotem na taras, po czem odfrunął. Nie zdążyłem pozdrowić go od Ciebie.

1 polubienie

O to jako kandydat na przewodnika jest coś czego nie wiesz?

Nieprzyjemne kłopoty zdrowotne mogą się zjawiać w sposób niezapowiadany, stąd jednak lepiej walczyć z diabłami podskórnymi.

Ptak mial szczęście, ze Misia w pobliżu nie było.

1 polubienie

Na tamtym świecie pewnie jest nie gorzej, niż na tym, z takim okonkiem.

Czepiasz sie drobiazgów.

Może myślisz, że powinienem Cię lubić?

To Twoj harmonijny obowiazek, ofiara musi lubic oprawcę

2 polubienia

Gdybyś wiedziała, jak lubię Twoje cenzorskie wyczyny na moich wartościowych tematach, zapadłabyś się pod ziemię…Lepiej polub, podziwiaj ptaki, ich latanie, to genialność czystej wody.

Mam nadmiar fruwania w postaci hiszpanskich mew, ktore zamiast ryby lowic tępią koty wolnozyjace

1 polubienie

Niezbyt Ci wierzę, że tak jest z tymi mewami prześladującymi wolno-żyjące koty…

Gatunek ludzki powinien zostać wyeliminowany

2 polubienia

Spoko, sam sie wybije na wlasne zyczenie.
I ziemię urzyźni
Ale czym by byl swiat bez czlowieka? :melting_face:

1 polubienie