Kto oglądał ?

Zaskoczyłaś mnie teraz @okonek , oglądam ten program od niedawna, nie widziałam odcinka, gdzie miejscowi coś zdemolowali z zawiści . Polak potrafi …
Czytałam gdzieś ( przypadkiem) , że pewien cudowny tatuś nagle przypomniał sobie o dzieciach, kiedy im wyremontowali ruderę w której mieszkali, najstarszy syn stał się opiekunem młodszego rodzeństwa.

1 polubienie

Musiałam sprawdzić kim jest, nie znam kurde Twoich kumpli :))))

image

2 polubienia

Serce w skrzynce trzymał

1 polubienie

ja to gdzies czytalam juz ladnych kilka lat temu - jakis wywiad z Dowbor byl i taka sprawe opisano.

1 polubienie

Lubiłam muzykę z filmu Piraci z Karaibów.

1 polubienie

Od niedawna oglądam ten program, oczywiście nie systematycznie, ale z wielką przyjemnością.

@anon75849589

Nie zgadzam się z Tobą w tym temacie. Wiem, kto w okolicy jak żyje, widzę komu należy pomóc. Nie potrzebuję górnolotnych słów, żeby wspomóc, ale tak, żeby ta pomoc ich nie zabolała. Taka niewidzialna była. Bo ludzie naprawdę biedni nie obnoszą się z tą biedą, nie podkreślają, nie żądają. Są skrępowani okazywaną pomocą, zażenowani. Dużo ludzi pomaga innym, tak właśnie, anonimowo.
@Leone

Niestety, masz rację, mnie to też wkurza, bo patologia nie jest równoznaczna z biedą.

3 polubienia

Nie oglądam. Kiedyś raz obejrzałam tylko kawałek.

1 polubienie

Granie na emocjach i prawdopodobnie ustawka. Podobno ci ludzie muszą po 12 miesiącach za wszystko płacić. Wielu domy przepiło, zniszczyło, zadłużyło.
Polsat winien dawać wędki a nie ryby.

1 polubienie

@gra , Takich jak Ty, jest garstka i nie chodzi mi o bezinteresowne oddanie ubrań, mebli, kupienie ze swoich pieniędzy jedzenia, w tym programie odnawiają dom praktycznie w całości.
Ludzie rzadko pomagają, mieszkam długo w blokowiskach ( w różnych miastach) i widzę jacy są .

1 polubienie

Nie wiem czy prawdą jest co piszesz.

Muszą zapłacić podatek od wzbogacenia. Był kiedyś o tym artykuł na Onecie zdaje się.

2 polubienia

Jeśli nawet, to chyba i tak są na plusie, większość tych domów nie nadaje się do użytku, to ruiny bez wody, toalety, ogrzewania. Kurde, nie mówcie mi,że to ma drugie dno (((

i większości ludzi, którym odwalono remont np. wartości 100,000 nie stać na zapłacenie podatku…

3 polubienia

Ale każdy z nich ma pensje, male bo male, ale ma, skoro ich domy nie wymagają wkładu finansowego przez co najmniej 7/9 lat, to chyba dadzą radę odłożyć?

To jest tv. Żadna bezinteresownośc w grę nie wchodzi. Natomiast zwiększenie oglądalności, jak najbardziej. Szczere ludzki emocje tę oglądalnośc podnoszą bardzo.

2 polubienia

Nie wiem. Piszę co przeczytałem.

1 polubienie

Masz rację i był specjalny odcinek, w którym pokazali jak z zawiści i zazdrości ludzie niszczą to co telewizja zrobiła dla ubogich rodzin. W jednym przypadku zniszczyli elewację, a w drugim pomalowali farbą.

2 polubienia

Już nic nie piszcie, szlag mnie trafia.

2 polubienia

Dla mnie każda inicjatywa, która “pomaga” czy “ratuje” jest nadzwyczajna !

1 polubienie