Lubicie kwiatki doniczkowe? quiz

Obecnie w Kanadzie między wspomnianym kołem a Wielkim Niedźwiedzim jeziorem …

2 polubienia

To już Ci się odćmiło?

2 polubienia

Oćmienie nastąpiło w miarę szybko. Na całe szczęście. Ale teraz pytanie, czemu w ogóle mnie zaćmiło?
Pewnie przez tą lophophorę … Ta roślinka ma takie dziwne właściwości …
Działa nawet z obrazka na kompie, trzeba uważać. Mam nadzieję, że za dużo na nią nie patrzyłaś? :shushing_face:

4 polubienia

Kupiłam kilka sweterków w wyborze, ale wyglądam jak bombka. Bombka w kształcie kopuły na cerkwi. Odeślę, bo to łatwiej niż schudnąć.

3 polubienia

Trochę patrzyłam. Nie widać? :wink:

1 polubienie

Jak odeślesz, to przepadnie Ci motywacja :smiley:

1 polubienie

:thinking: Nie wiem, czy przy tym fasonie motywacja pomoże. To krój amerykański-szeroki i ledwo co zakrywa nerki

3 polubienia

Pejotl?
Ja nie wiem czy hodowla tego w Polsce jest legalna. Więc pewnie sprzedawca uwzglednil w cenie koszty adwokata :joy:

2 polubienia

Gdzies za kołem podbiegunowym…
Tez mi się nie chce szukać.

2 polubienia

Przed kołem … Przed…

Za kołem dziś noc …

2 polubienia

Okropne takie swetry. Ale podobno mają “optycznie wyszczuplac”

2 polubienia

Jeszcze noc? To idę spac…

2 polubienia

A jednak @Nunu zagoniła wszystkich do spania.
Nunu rządzi!!! Hura!!! :upside_down_face:

2 polubienia

43%…I chyba się zgadza bo zdaje się,mialem 6 dobrze.W tym tylko 3 byłem absolutnie pewny.Nawet nieźle,biorac pod uwagę "znajomość"łaciny :joy:

3 polubienia

65% ale nie mam ręki do kwiatów a i buzia nieraz boli od gadania, kiedyś miałem hm słomki i kaktusy z kolorowymi kwiatami co było cudem, poszły do sąsiadki i kwiata nie było i były ciche tygodnie rozpaczy

2 polubienia

Kaktusy z wyjątkiem zygokaktusow kwitną bardzo krótko.
Pojedynczy kwiat to 24 godziny.
A to nie cud, im gorzej kaktus traktowany tym ma się lepiej. Byle nie zasuszyc ze szczętem.

2 polubienia

Cud to był dla sąsiadki, u niej kilka kaktusów od pokoleń / babcia, mama i ona / i kwiata nie było - pomimo że babcia dostała z kwiatem /, to jej dałem za paczkę kawy. Darmo kurz zbierał :stuck_out_tongue_winking_eye: i wybył

2 polubienia

Zima czyli okres spoczynku dla roślin a u mnie zaczynają rosnąć jak szalone ale pewnie to normalne bo czasy nienormalne.
Żeby tak jeszcze choinki już ubrane same wyrastały to by było super a tak męczę się z taką jedną małą próbując ładnie,nowocześnie i tradycyjnie ubrać (z góry wiadomo,że się nie uda ale haruję mimo wszystko przy tej straszliwej robocie…).

2 polubienia

Nie wszystkie rosliny “odpoczywaja” zimą.
Jesli chodzi o popularne doniczkowe egzotyki, to jak chociazby zygokaktus czy gwiazda betlejemska dopiero sie rozkręcają.
A co do choinek to mi się marzy caloroczna z pisankami zamiast bombek. I zajaczek z gwiazdka betlejemska w zebach na czubku.

1 polubienie

Wróć. Nie zauważyłam, że tam był quiz :joy: :roll_eyes:

2 polubienia