Mamy nowego moderatora

Następnym razem nie rób tego dla żartów, bo się pomylę i usunę.

@Aszka_J , ja dokonałam oceny obojga na podstawie ich bytności na forum
i tylko na forum :slight_smile:

1 polubienie

Osobiście bardziej znam okonka. Reksia sporadycznie widywałam, kiedy się zameldowałam na pytamy. Dlatego właśnie tak…:slight_smile:

2 polubienia

Gratulacje dla nowego moda. Oby sobie z nami poradziła.

3 polubienia

Rozumiem

1 polubienie

Toć wiem :wink:

1 polubienie

Tyle, że IP jest przyznawane użytkownikowi przez operatora z danego możliwego do określenia zestawu. Wystarczy zablokować cały zestaw. Są też inne metody.

Dodatkowo tutaj trzeba potwierdzić nowe konto za pomocą maila. Można zrobić ograniczenie do jednego na każdy adres i odrobinę utrudnić multikanciarzom życie zmuszając ich do zakładania wciąż nowych kont pocztowych.

4 polubienia

Bardzo mnie cieszy wybór koleżanki @okonek
A dlaczego ja nie chcę być moderatorem? Bezwzględny, to ja umiem być. Ale mam spore wątpliwości do swego obiektywizmu i nie lubię dzierżyć władzy. Naprawdę nie lubię.

1 polubienie

Ogromnie sie ciesze, madra ta nasza Rybcia!

Nazywa się to klasa ip. Po za tym system wykrywa logowania z tego samego ip. No i na początek otrzymuje się znikome uprawnienia dzięki czemu na starcie nie da się rozrabiać. Z innych możliwości można blokować po ciasteczkach a i spotkałem się już z blokowaniem po MAC jak i po uuid

2 polubienia

oj cenzor w PRL to by sie upil ze szczescia majac takie narzedzia wplywania na tresc :wink: :joy_cat:

4 polubienia

Oni i bez tego chlali jak smoki.

4 polubienia

w komunie ciężko było na trzeźwo wyżyć :smile: )

1 polubienie

O tak właśnie :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Proszę mi tu nie reksiować w temacie :stuck_out_tongue:

5 polubień

A snickersa chcesz?

1 polubienie

Może nie będzie miała czasu polemizować ze mną…

Mogę Ją nawet kochać, o ile będzie zachowywała się harmonijnie.

4 polubienia

W jaki sposób można blokować kogoś po MACu? Sądziłem, że służy tylko do komunikacji w jakiejś lokalnej sieci czyli router może z niego korzystać, ale nie powinien przesyłać go dalej. Skąd serwer tego forum może wiedzieć jaki ktoś ma MAC?

Nie wie, to takie straszenie :wink: