Minister Szumowski już spakowany

A ten cały wiceminister to też miał zobowiązania i też rozmawiał z Kaczyńskim, że chciał odejść już wcześniej, ale nagle pojawił się koronawirus ?

Nie wiem. Ale pewne jest to, że oprócz gnoma, tam nikt więcej do powiedzenia nie ma.

2 polubienia

Ziobro ostatnio podskakuje. Ma na pieńku z Morawickim z którym się szczerze nienawidzą.

2 polubienia

A zero jest w sojuszu z żonkosiem.

1 polubienie

Masakra ale wypadek … :confused:

Ale co to ma wspólnego z pytaniem?

1 polubienie

W sumie nic, ale nie chciało Mi się tworzyć nowego tematu … :confused: Ale masz napisane w opisie, że odbieganie od tematu nie przeszkadza :wink:

1 polubienie

Ten wypadek był w mojej dzielnicy, niedaleko, wszyscy o tym dziś pisali

1 polubienie

Na niemieckiej A5 widziałem coś podobnego. Wan między dwoma ciężarówkami po 40 ton każda, Z wana naleśnik, dwie osoby w środku tak samo.

2 polubienia

Z dwojga złego to mimo wszystko chyba Morawiecki ma trochę więcej oleju we łbie … Nie bez powodu ziobro nie jest premierem … Ja już w gimbazie wiedziałem, że z Ziobrą jest coś nie tak … :confused:

1 polubienie

Prezes przeczytał “Fałszywą pandemię” i zaskoczył, że warto mnie słuchać we wszystkim, a nikt bardziej ode mnie nie ukazywał szujowatości tych dwóch pogonionych z MZ. Pewnie prokuratura jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa w ich sprawie.

Nie dramat a tragedia.

1 polubienie

Najpierw niech się zaszczepi.

1 polubienie

Wszystko ma swoje granice… :rofl: :rofl:

1 polubienie

Zostań zatem dziennikarzem śledczym, to pogadamy… :joy:

1 polubienie