Misz-masz no.2 czyli QUIZ !

Ale tu były tylko 2 pytania o lata 70-te :grinning:

1 polubienie

Bardzo dobry, test łatwy dla mnie nie był, do tego kilka strzałów na chybił trafił.

1 polubienie

Nic z tych rzeczy.Mnie nie jest przykro.Quiz ktory moze cos dac,musi byc trudny.Tylko ze akurat dzisiaj sie nie spodziewałem…Raczej wtedy gdy robiłem tematyczne,po 21 pytań.

2 polubienia

No i jest paradoks na przyszłość.Jak bede sie spieszył to pewnie zrobie jak dzisiaj z tego,co mi lezy:))
Jak bede kombinował i sprawdzał to od razu Wam sie wyniki poprawią :smile:

3 polubienia

Widać cuda niejedno mają imię:))

1 polubienie

Jak zwał tak zwał. Twoje zaskoczenie sprawiło moją przykrość i ja o tym…
A w zasadzie nie na ilość a jakość bym stawiała.

1 polubienie

Nic nie kombinuj , układaj pytania wedle swojego uznania, ja osobiście nie wstydzę się przyznać do małej ilości punktów.

5 polubień

Zawsze stawiam na jakość i nie bedzie pytań w stylu,ilu bylo 4 pancernych.

2 polubienia

Wyróznilbym Twoja odpowiedz ale tu chyba nie ma takiej funkcji…
I tak będe robił.Quiz jest autorski.Kazdy moze spróbować sieł ale przeciez nie musi.
A jak juz pisalem przy innym quizie,ponad polowa to raczej nigdy nie jest zle:))

3 polubienia

Zostawiam temat :slight_smile:

Faktem jest, że trudność takich quizów leży w ich przypadkowości. Widzę to po sobie.
Dziś miałem farta, bo trafiło w to, co wiem, jutro nie będę go miał. Pomijając pamięć, że czasem się zapomni oczywiste rzeczy, to, przecież nie ma takiego, co by wszystko wiedział. Przykładem tu mogą być bingolówki. Nieraz było tak, ze ten normalny był dla mnie trudniejszy od ekstremalnego.

2 polubienia

Piszę ogólnie, bo tak było w quizie sportowym.
Te pytania były dla mnie trudne, tę piętkę wiedziałam, ale nie było szans na zastanawianie się lub kombinowanie z innymi.

1 polubienie

Jak chcesz wyróżnić pytanie, to musisz mnie poprosić :grinning:

2 polubienia

przeca ja kujon jestem, nie slyszysz tego kowadelka i mloteczka???

2 polubienia

Alez oczywiście.Ja w tym roku,o ile pamietam,mialem jakies 1-2 razy 10 u Bingoli.W pozostalych przypadkach rozmaicie bywalo…
I tutaj oba pytania które zbiegiem okolicznosci trafily do zestawu czyli miasto nad Loarą i Teleexpress[akurat o tym pare dni temu rozmawialem…] , mogą zawsze sprawic trudności…

1 polubienie

To do Ciebie zalezy???Nie rozumiem…Aaaa…Sorry.Myslalem ze to wyrozniona ma to we władzy:))

1 polubienie

tiiaaa ta odrobina wladzy?

Byłem w Nantes, to wiem. :grinning:

1 polubienie

Moja tesciowa byla szlakiem zamków nad Loarą.Przeżywa to do dzisiaj :laughing:

1 polubienie

Już wyróżniona , @Bocca-Lupo tego cudu dokonała :wink:
Widzisz jakie to proste ? wystarczy się przyznać : jestem imbecylem i sruuuu ramka się trafi :stuck_out_tongue:

3 polubienia