Moja inicjatywa

W jenach

Skoro uważa, że nie potrzebuje, to kończmy temat.

A jak będzie potrzebował, to sam nam oznajmi.

1 polubienie

No dla mnie nie. Jarko on jest honorowy ale ja wolał bym by miał z czego zapłacić.

Przede wszystkim jest @Szczery_do_BULU więc spoko. Jestem pewien, że gdyby potrzebował, to by nas o tym zawiadomił.
Ale spytać go można. Tzn, ten temat już jest takim pytaniem. Przecież go przeczyta,

Spytałem odmówił. Ale ja swoją kasę nadal deklaruję

1 polubienie

Zapłacę, gdy będzie taka potrzeba, ale muszę to wiedzieć tylko od niego.

1 polubienie

I ja też tak chcę. Żadnych zbiórek

@Szczery_do_BULU co ci proponowałem?

Skoro tak bardzo chcecie, to proszę wpłacić tutaj :stuck_out_tongue_winking_eye::

5 polubień

No nie. Na tę fundację nie wpłacę nigdy.

Forum chcesz ratować pieniedzmi???
Nie wiem o co chodzi ale to akurat ostatnia rzecz jaką bym robił…

1 polubienie

On nie chce ratować forum pieniędzmi tylko po prostu mu jest głupio @anon18020312 że @Szczery_do_BULU dał nam forum pozwala nam tu pisać sam nie ma z tego nic i musi do tego jeszcze utrzymywać forum z własnych funduszy i chciałby jakoś się zrewanżować i wesprzeć admina

2 polubienia

Gdzies miedzy wierszami slyszalem ze on juz za tym nie stoi.Moze to byla uwaga kogoś kto wie jeszcze mniej ode mnie ale slyszalem/czytałem.
A pomyślałem o zupełnie innym"wymiarze"…

O ile wiem to @Szczery_do_BULU cały czas zarządza forum naprawia wszystkie błędy i robi wszystko inne od strony technicznej do tego opłaca forum

3 polubienia

W takim razie należy sie do niego z tym zgłosić.

On już o wszystkim wie mówi że nie chce naszego “czynszu”

@Szczery_do_BULU jest tak szczery, że by się przyznał bez bólu, że go cuś ciąży.

2 polubienia

Ktoś mnie wołał ?
Czego chciał?
Ja pytaniem odpowiadam…

Problem rozwiazany.

Chętnie się dołożę, ale jeśli kolega @Szczery_do_BULU nie jest za tym, to niech przyjmie naszą wdzięczność.

2 polubienia