Mówicie, iż jest prawdopodobne wg moich przewidywań, że

2 polubienia

Z ciebie jest taki ekspert jak z końskiej “trąby” Rajzentasza :grin::grin::grin:

4 polubienia

2024 Anżela z tiktoka

1 polubienie

Nie wiem, ale słonie i delfiny są emaptyczne. :thinking:

1 polubienie

Moze nie tyle empatyczne co komunikatywne.
Wiele stworzeń takich jest.
Niektórzy twierdzą, ze gady i płazy też.
Nie wspominajac o zlotej rybce spełniającej życzenia :smile:

1 polubienie

O ten jeden mały punkcik nie ma co robić rabanu. Nasza reprezentacja zajęła w tym turnieju ostatnie miejsce, choć nie grała specjalnie kompromitująco. Niech jej trawa gęstą będzie…

Napisz to do tego “wielkiego specjalisty”, co ten raban o 1 punkt zaczął…

3 polubienia

Dużo nie brakło, aby stało się wg moich przewidywań. Nie chciałem trzymać kciuków aby było wg mojej ekspertyzy…

Jeden do trzymanie kciuków, nawet jak wieczny kandydat na nadprzewodnika ludzkości to trochę mało…

Mam więcej racji świadomościowej, światopoglądowej niż…reszta ludzkości, nad nikogo się nie wywyższając. Po prostu tak się złożyło, tak jak jest jeden kierowca autobusu, a nie reszta pasażerów.

Kierowcy to i esrod pasażerów die trafiają. I sa bardzo przydatni w przypadku kiedy ten samozwańczy od autobusu ma tylko uprawnienia na hulajnogę.

1 polubienie

Chyba wśród pasażerów uprawnienia do kierowania autobusem raczej nie są częste, dlatego nie odganiają kierowcę od kierownicy, nawet jeśli uważają, że jedzie po serpentynach za szybko.

Mało jeździsz autobusami…

1 polubienie

Teraz na razie nimi nie jeżdżę, ale jeździłem…

Niezbyt wierzę w samozwańczych kierowców autobusów… Taki mógłby iść siedzieć…

ja nie pisze o smozwanczych. ludzi posiadajacechuprawnienia o prowadzenia tego typu pojazdow wcale nie jest tak malo.

1 polubienie

Bo jeździ głównie swoim nieharmonijnym autem i rowerem

Jeśli naszemu HOKO jego zafałszowane poczucie wartości pozwoli być lepszym człowiekiem to może nawet udawać Vondrackową… :dancer: :mirror_ball: …ale może sie powstrzyma.

Klatka stop, juz jedna Conchita Wurst wystarczy.
Nastepnego Helusia HOKO Vondračka nie trzeba.

1 polubienie