Można? Można.. Da się? Da się

Podawali dzis rano w hiszpanskim dzienniku, razem z wiadomoscia, ze Iranczycy potwierdzili zestrzelenie.

To, że potwierdzili, to wiem, bo i w Holandii podawali. A co mieli zrobić, przy tak ewidentnej sprawie? No i to nie są, jednak ruskie, które nawet potrafię wmawiać, że w nocy kogoś słońce oślepiło.

1 polubienie

Malpie brzytwe? To bardziej pasuje do Trumpa xd

Też. Niech będzie małpom.

1 polubienie

Nawet podobny.

Kozojeby v małpa…

WINA TRUMPA xd
Donalda… Przypadek? Nie sondze

I Tuska.

1 polubienie

No właśnie. Edytowalem komentarz wyżej jakbyś nie przeczytał xd

Myślę że ta odpowiedź można uznać jako najlepsza w tym pytaniu, jednocześnie dobrze odnosi się do tematu pytania.

Ciszej nad tymi workami z kawałkami ludzi.

1 polubienie

Szkoda ze jeszcze sobie samemu lajków nie mogę dawać… Widzę że wam najłatwiej przychodzi lajkowac śmichy chichy obrażanie a moje mądre wypowiedzi jakby nie. :rofl:

Sądzę. Nie sondze.

2 polubienia

Taka moda. Teraz piszo sondze mlode
“przypadek? Nie sondze” :rofl:

1 polubienie

A jeśli już… to sonduję :wink:

1 polubienie

Przepluję to kątem… :thinking: :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Zaznaczyles swoją własną wypowiedź jako najlepszą…
Zaiste genialny z Ciebie przypadek.:woman_facepalming:

3 polubienia

birbant,tak w ciszy i spokoju,odpowiedz sobie na pytanie,na ile jest rzeczą prawdopodobną by armia kraju,bedącego non stop w gotowosci bojowej,moze mylic pociski z samolotami???
Juz tego ze strzela sie akurat wtedy do samolotu nalezącego do kraju ktory jest w stanie wojny z najwiekszym sojusznikiem Iranu,nie poddaje pod dyskusje bo rodzi sie teoria spiskowa.W kazdym razie ewentualne motywy tego typu wskazywalyby na zbrodnicze opetanie ktore akurat w tym regionie i w tym wykonaniu,nie powinno juz nikogo,przynajmniej od pol wieku,dziwić.

Idiotów i desperatów nigdzie nie brak. A już wśród różnych ortodoksów, to się od nich, aż roi.
Nigdy się nie dowiemy czy był to świadomy rozkaz, chociaż w to wątpię, bo sami do siebie tym strzelili. Mogła to być nadgorliwość, czyn pomieszany nadmierną emocją…, et cetera.
Armia irańska choć duża, to jednak do profesjonalizmu wojskowego dużo jej brak. Za to bardzo ideologiczna jest. A jaka to ideologia, wiemy bardzo dobrze…

2 polubienia

I tak się może zdarzyc… :rofl: