Myślicie, że są tu kobiety, które chciałyby spędzić ze mną

A przy okazji mógłby na tych portalach pouświadamiać przebywajcych tam nieharmonijnie szujowatych użytkowników.

3 polubienia

@birbant To też! Oczywiście!

3 polubienia

Pytam przy okazji badając, czy warunek harmonijnego owocożerstwa spotkałby się łatwo z akceptacją kobiet.

Po co miałaby odmówić, i dlaczego miałbym być niebezpieczny? Bo chciałaby być tylko moją asystentką?

Daj ogloszenie, ze poszukujesz towarzystwa frutarian. Moze bedziesz nial odrobine szczescia…

@harmonik Dlaczego nie? Napiszesz o tym w preferencjach.

@waranzkomodo , @okonek. Raczej tu za małe grono kobiet, aby znalazła się chętna na harmonijne odżywianie wyłącznie dojrzałymi, słodkimi owocami. Możliwe, że swój przydział partnerek już wyczerpałem, ale nie robiłbym z tego problemu, bo mam się czym zajmować…

Tu szczescia nie szukaj, lepiej na fachowym forum matrymonialnym.

@harmonik Ty szukasz kobiety czy prowadzisz agitację za owocożernością? Gdzie by człowiek nie kliknął tam zewsząd harmonijna propaganda :crazy_face:

1 polubienie

Chciało Wam się podążyć za biografią Steve Jobsa, wegetarianina?choćby od 1:42:00?

@harmonik Jem mięso. Raz w tygodniu. Nie zamierzam tego zmieniać.

@Harm ja jestem w pracy :upside_down_face:

Audiobooki są niezłe do łóżka…

W pracy jestem. Mogę tylko pisać i czytać. Albo YT oglądać bez dźwięku - z napisami.

1 polubienie

Cała ta biografia Jobsa na audiobooku jest niezmiernie ciekawa.

@harmonik Mam powieść Miłoszewskiego audiobuk - bardzo fajna - tylko tak słucham po fragmentach i skończyć nie mogę. Chyba kupię w formie papierowej w końcu…

Nie wiem, czy to nie jest jakaś fikcja literacka, podczas gdy Steve Jobs to jedna z najwyrazistszych postaci naszych czasów, nie zawsze mająca z górki…

Dlugo na tym zielsku to Jobs nie pozyl…

1 polubienie

@harmonik @okonek Tymczasem takie cudo na Wikipedii znalazłam: W młodości Steve był weganinem (odżywiał się pokarmami niezawierającymi produktów odzwierzęcych), jednak później przeszedł, jak to sam określił w wywiadzie, na „jedzenie tych samych świństw co i inni”[5].

1 polubienie

Od Isabelle - sympatycznej, wesołej rozwódki, dla sympatycznego, owocożernego Harmonika z wysoką emeryturą: Pucio, pucio :stuck_out_tongue:

2 polubienia