Na jakim urządzeniu najczęściej korzystacie z Pytamy?

Laptop.

1 polubienie

Czekałem kiedy ktoś zwróci mi uwagę na te oczywista prowokację. Brawo @harmonik

5 polubień

Wisisz mi jedno czyszczenie monitora.:wink:

4 polubienia

Lap top albo stacjonarny.Wyłącznie.

1 polubienie

Nie ma sprawy @joko

3 polubienia

komputer i rzadko kiedy telefon :slightly_smiling_face:

4 polubienia

Spoko! Od trzech połówek, to dopiero się zaczyna. :kissing:

1 polubienie

I myślisz, że cieszysz tym wątrobę? Przecież jej to szkodzi, a ona obok Serca to najważniejszy organ organizmu. Na Twoim miejscu przestawiłbym się na bezmięsne, bezrybne, bezalkoholowe odżywianie. Ale może stosujesz strategię napuszczania na siebie diabłów od mięsa i ryb, z diabłami od alkoholu, aby się nawzajem gryzły.i zwalczały.

Te moje diabły tłuką się między sobą niesamowicie.

1 polubienie

Kto pije i pali ten nie ma robali , lepiej żyć krótko i szczęśliwie jak długo i ujowo :grin:

3 polubienia

Sorry, ja znowu nie w temacie , to przez Was. Pisząc na forum korzystam z fona, laptopa i Smart TV.

2 polubienia

Dla mnie, to możesz i z maszyny do szycia wchodzić na forum. Abyś tylko tu była. :kissing_closed_eyes::grinning:

1 polubienie

A da się z maszyny ? Wprowadziliście jakieś nowości podczas mojej nieobecności @birbant ? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Jak nie da rady z maszyny, to z żelazka, albo mikrofalówki? :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Zazwyczaj na telefonie

Wszystkie cztery wymienione,z tym,ze ze smartfona to najczesciej tylko przegladam.
Czasem podkradne laptopa zony))

Przeważnie ze smartfona.

A z którego urządzenia tak ciężko cię czasami zrozumieć? :rofl:

Nie pisze skomplikowanie,wystarczy czytac powoli,ze zrozumieniem.
Nie moja wina,ze odpowiadasz nie doczytujac do konca wypowiedzi.
Jak sam ostatnio przyznales.

Nie chodzi mi o sposób pisania czy nawet błędy ortograficzne bo w języku polskim popełniam ich więcej… Chodzi mi o źle napisane wyrazy… Tak jakbyś źle wciskal literki na klawiaturze i czasami ciężko zrozumiec chociaż zawsze zgaduje jakie słowo chciałeś napisać i rozumiem tekst