Na starym pytamy pojawił się komunikat o zamknięciu

Ja nie piszę i niech sobie wisi to konto w przestrzeni martwej.

1 polubienie

Widziałam. Jak napisałam na pytamy, bardzo dobrze, wkurza mnie takie przeciąganie agonii w nieskończoność i mam nadzieję(?), że tym razem załatwią to terminowo, a nie znowu przełożą.

4 polubienia

Nie zdziwiłbym się, gdyby tym razem zamknęli 2 dni wcześniej

6 polubień

No co. Przynajmniej ostrzegają… :wink:

1 polubienie

Coz przyjdzie pozegnac,stare dobre pytamy.:unamused:

4 polubienia

w poludnie, moze troche pozniej z telefonu mialam problemy wejsc na pytamy.pl
strona nie odpowiadala - moze majstrowali przy komunikacie?

1 polubienie

ja też.

Ja zgłosiłem konto do usunięcia.

2 polubienia

Nie mam zamiaru,tam sie udzielac,a konto,niech sobie wisi.

1 polubienie

Jednym słowem @Szczery_do_BULU zrobił świetną robotę, choć nikt go o to nie prosił i nikt na coś takiego nie wpadł. Jeszcze raz brawo ten pan !! :+1: I moderatornia też ok :slight_smile:
Oby tak dalej.
Ciągnij @Szczery_do_BULU ciągnij ! jak to mawiał Krzysztof Miklas o Małyszu :joy::crazy_face:

6 polubień

Czego szczerze szczeremu życzymy i szczerze się szczerzymy. :smile:

5 polubień

Ja też jestem pełna podziwu dla @Szczery_do_BULU
Może nie od parady ma ten nick :stuck_out_tongue:

4 polubienia

Ja bylam bardziej ostrozna
Otworzylam drzwi, weszlam do srodka, zobaczylam co tam sie dziejer i wycofalam sied bez pozostawienia wizytowki

Nie mów że nikt na to nie wpadł. Kiedy nadchodziły pogłoski o likwidacji naszego forum różni otwierali swoje, nowe “pytamy”, pamiętam dwie takie próby. Nie cieszyły się one jednak powodzeniem, przypuszczam że dlatego, że pogłoski nie były potwierdzane.
Jednak ta inicjatywa @Szczery_do_BULU’ego bardzo szybko zdobyła popularność i to mnie nieco dziwi. Powody widzę dwa: Szczery do bulu cieszył się popularnością, a program który zaproponował okazał się bardzo przyjaznym.

3 polubienia

@Antykwa, chodzi o to, że do tej pory były to jedynie pogłoski, do których mało kto przywiązywał większą wagę i niewielu się tymi sygnałami tak naprawdę przejęło. Jednak jeśli już wszystkie modki dostały info z potwierdzonego źródła nt likwidacji, to sprawa obrała zupełnie inny kurs w myśleniu (w każdym razie moim…) i zrobiła się na 90% dla mnie wiarygodna i myślę, że nie tylko u mnie.
No i ja z kolei podstawowej przyczyny powodzenia nowego forum wcale nie upatruję w popularności szczerego, bo nie brylował on właściwie na forum jako jakiś pierwszy gwiazdor, ale przede wszystkim ujął mnie jego przekaz-konkret.
Krótko, zwięźle, nienachalnie i na temat. Poza tym szczerze, a co najważniejsze po uprzedniej jakiejś tam własnej analizie i podejrzewam, że też i poszukiwaniach.
A że program okazał się przyjazny, to już była kropka nad i (zwłaszcza po tym bublu, jakim była Kafeteria, na której popełniłam kilka wpisów…).

4 polubienia

Dokladnie. Zrobił to w odpowiednim czasie i zaproponował konkretny produkt i cały czas go udoskonala. Stąd sukces.

5 polubień

I oby tak dalej ! :grinning: Choć przypuszczam, że po nieuchronnej padaczce naszego poczciwego starego portalu Wersal się tu skończy (przede wszystkim dla naszych modków)…
Obym się myliła… uchrońcie nas przed stonką i niebieskim planktonem plis

2 polubienia

To kwestia tego czy będziemy reagować na prowokacje, “niskie” tematy i wpisy. Jeśli tak to będzie dym. A myślę że tak będzie.
Na starym pytamy też ludzie się cudownie bawili w tematach trolli i miltikontowców.

1 polubienie

@Szczery_do_BULU i wszystkie jego wcześniejsze wcielenia wystawiają mu dobre świadectwo chociaż nie błyszczał tak jak inni.
Co do tych wcześniejszych sygnałów o likwidacji forum to masz rację @Aszka_J , to były paniczne próby ratowania się przed nagłą likwidacją.

1 polubienie