Na TVP znów ani słowa o WOŚP

A co gumniany o PZPR może wiedzieć?

4 polubienia

w rozny sposob atakowali WOSP
juz sie chyba polapali, ze mowienie zle i proby wrobienia w przekrety tylko napedzaja zwolennikow, wiec przyjeli taktyke przemilczania.
akurat z ta Bruksela i Berlinem to nie wyjdzie - WOSP powstala jako polska inicjatywa oddolna - czasem przyczepia sie tylko, ze tatus Owsiaka byl milicjantem…
co do Grodzkiego? kolejna proba podzialu - lekarz lapowkarz i skrzywdzeni pacjenci? z tego co wiem lekarze na tym poziomie zarabiaja zwykle tyle najczesciej za granica (konsultacje itp. ), ze przyjmowac lapowek boja sie bardziej niz ognia piekielnego, bo to moze spowodowac wyschniecie zrodelek poza Polska.

3 polubienia

Chyba tata urodził się w polszy i coś pamięta? Mam nadzieje że wiedza gumowego nie pochodzi jedynie z tvp i republiki.

3 polubienia

Nie zaliczył ciebue do gorszego sortu. Ta wypowiedź została oczywiście zmanipulowana i tak naglosniona… Jasno powiedział kto tam jest gorszym sortem i jeżeli chodziło mu o osoby które tak nazwał to zgadzam się z nim całkowicie… Ale nawet przyjmując że jest to dyskryminacja i nawet ciebie… To używanie takich wyrażeń przez drugą stronę do atakowanie przeciwnej, świadczy o poziomie tej niby wielkiej inteligencji… Oczywiście to nie jest tak że nie ma ciemnego ludu, (fajne określenie) ale jest tu i tu… I chodzi o tą hipokryzje. Albo już skandaliczne wypowiedzi tutaj jednego przedstawiciela “lepszego sortu” typu że wyborcy pis za 500 kupują alkohol a wyborcy PO rzeczy dla dzieci XD

My jesteśmy tu gdzie wtedy. “Oni” tam gdzie stało ZOMO.

1 polubienie

tym bardziej, ze juz dawno przedawnione…

1 polubienie

Moja wiedza pochodzi z niezależnych mediów i niezależnych źródeł… Z żadnego tvp… Dlatego tak mnie irytuje atakowanie tutaj jednej strony a nie widząc że samemu nie jest się lepszym jeżeli chodzi o podobne sprawy.

Ja nikogo ciemnym ludem nie nazywam i nikogo do gorszego sortu nie zaliczam. Mogę tylko nie zgadzać się z czyimiś poglądami. I póki nie zostaję zaatakowany, pierwszy nie atakuję.

Ale nie trawię zasady, że kto nie z nami, to nasz wróg. Dalej dopowiedz sobie sam.

3 polubienia

Tak mówią obie strony…

Za przeproszeniem, kolego @Devil ale ja byłem tam, gdzie było ZOMO. Nawet mi to ZOMO zebra pouszkadzało. :grin:

1 polubienie

Bo miałeś stać tam gdzie wtedy.

1 polubienie

Kaczyński mówi od około 1 minuty o gorszym sorcie. W sumie można trochę wcześniej od pytania pani.

ZOMO znaczy sie bylo po drugiej stronie, nie myl pojec…
zeber Ci nie polamali z milosci blizniego.

1 polubienie

Kanał prawicowca. Zasubował republikę, gazetę polską i PiS. Brawo ty

W innym pytaniu bronie osoby czarnoskóre od atakowania ich że niby są leniami i kretacza i w pracy :rofl:

Nie rozumiem. A gadało by mi się gorzej gdybym mieszkał w Polsce za złote rodziców?
Wystarczy tylko opowiadać się za “właściwą” strona i wtedy wiek zamieszkanie pieniądze praca rodzice nie są ważni… W innym przypadku to zawsze dobry argument XD

Opowiedz nam kiedyś o polityce niemieckiej. Co tam słychać i o czym piszą. To cię bardziej powinno interesować. Żyjesz tam. Bogaty, lewacki kraj pełen muslimów.

Nie interesuje mnie polityka niemiecka, ogólnie nie interesuje mnie polityka. To pytamy wciagle mnie w interesowanie się Polska polityka i przybralem bardziej stronę pis a przeciez jesCze wcześniej przed pytamy nie kojarzylem kto jest polskim premierem. Zresztą teraz też nie wiem kto jest jakim ministerem i tak samo obecnie mam z polityką w Niemczech xd nie wiem co się działo przed 2010 rokiem albo i później

Super reklama

1 polubienie

Dobra może trochę przasadzilem… :rofl: Nie wyróżniam się niczym szczególnym. Tutaj niepotrzebnie robię z siebie kogoś kto ciągle pisze o polityce i na dodatek lubi pis.

2 polubienia