Napisaliście już list do Św.Mikołaja?

tiaa moja kotka i koty w ogole sa terytorialne

Napisałbym ale adres mi się gdzieś zapodział.
Więc napiszę do Allegro.

4 polubienia

ja do empiku prezent jest
ksiazki doszly, ale obsluge wysylek nietypowych maja koszmarna dla amazon konkurencja nie sa

2 polubienia

Dziekuję :innocent:

1 polubienie

mam nadzieje,ze covid i ponura rzeczywistosc przesilenia zimowego wiosna australijska bedzie
za zdrowie koali

ktore maja umowe z enzymami eukaliptusa ponoc przerabiaja w sposob rozsadny

5 polubień

Nie wiem :thinking:, może mikołajkę niemowę :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Około 28 grudnia na świat ma przyjść mój szczeniaczek :slight_smile: nic wiecej mi nie potrzeba :slight_smile:

3 polubienia

To tak pod koniec lutego prezent dopiero bedzie :leopard::leopard::leopard:

Wiem, wiem, ale będziemy mogli odwiedzać mamę i szczeniaczki w międzyczasie :heart: nie mogę się doczekać i odliczam dni :heart:

1 polubienie

No to masz jeszcze wirtualne:
410yq3WAQAL.AC


:wink:

1 polubienie

wpierdol za niewinność też można dostać :wink:

Napisałem, numer karty kredytowej też podałem :wink:

2 polubienia

dziękuję @Szczery_do_BULU :))

1 polubienie

Nie robimy sobie prezentów z tej okazji. Może kiedyś, jak syn był dzieckiem.

1 polubienie

Mezatce, o ile jeszcze nie gratulowalem, to robie to teraz. Lepiej pozno niz wcale.
Niech sie dziewczynie z tym nowym miejscem tylko dobre rzeczy kojarza.

Jak kiedys ten Bialy Album zauwaze, ze jest na sprzedaz, to Ci go collins02 kupie … Przynajmniej bedzie pretekst do wypicia piwa.

2 polubienia

No słabo. Formułuj tak życzenie by było lepsze. Więc jak chcę prosić bym zawsze miał w kieszeni tyle ile potrzeba i na ewentualny napiwek.

1 polubienie

To fajnie, bo piesek bedzie mogl poznac wczesniej Wasz zapach i rozstanie z mama bedzie mniej bolesne.
A moge zapytac o rase?

Jeszcze nie. Myślę o wytwornicy mgły… i bez podtekstów że brzozy :smile: o takiej na imprezy… bo wytwornicy dymy to nie w każdej sali można użyć

2 polubienia

Border Collieeee :heart::heart::heart::heart::heart: Mama mieszka 2 domy od nas, zawsze bedziemy mogli jej pomachac na spacerze z małym :slight_smile:

1 polubienie

Fajne sa, takie przyjacielskie.

1 polubienie