Narodziny X Muzy

Nic się nie stało. Ja Ci za to podam Birbanta w formie piwa. :grin:

Sam jestem ciekaw, jak to smakuje …

3 polubienia

I to jest propozycja…

1 polubienie

Daj ty mnie te butelke kurła

2 polubienia

Zobacz, jak to piwo się nazywa. :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Trochę mało %

1 polubienie

Ale smak zajebisty. Jakby co, to ubota se zrób.

1 polubienie

Tak będzie trzeba

1 polubienie

Pierwszy seans obejrzało 38 osób.

1 polubienie

Był chyba film sensacyjny na faktach autentycznych o przejeździe pociągu po torach. Tytuł nie utkwił mi we łbie, ale ponoć ludziska ze strachu z kina uciekali, bo popcornu brakło.

1 polubienie

Śniadanie, Polewacz Polany i Wjazd pociągu na stację w La Ciotat. I, faktycznie, ten film na pokazach wywoływał początkowo panikę.

2 polubienia

Coś wygrałem ?
:thinking:

1 polubienie

Łał kamera z taśmą 35 mm, miałem rosyjską kamerę na taśmy 8 mm bez dźwięku, bo cudem było zsynchronizować dźwięk do obrazu w ich kolejności, i tak wygrałem konkurs z nadania burmistrza miasta fundatora nagród , i pierwszą polską lustrzankę z formatem 6 x 9 cm, + powiększalnik Krokus na własność. Latałem z nim po mieście i były zdjęcia z większości wydarzeń w mieście - część drukowana w lokalnej gazecie, wtedy miałem około 14 lat. Wtedy założyłem pierwsze kółko fotograficzne w domu kultury, pracowało na 2 zmiany bo tyle było chętnego ludu, krótko przed wojskiem kółko przekazałem młodym. Oj chodziło się po weselach, przyjęciach, zdjęcia w plenerze, pomniki, zabytki itd stały się własnością ratusza, dziś pewnie są w archiwum. Zdjęcia z nich stanowiły widokówki z regionu i miasta drukowane w mieście, a dodruki w Bydgoszczy, do sprzedaży w czasie wakacji

2 polubienia

Uścisk ręki birbanta. :rofl:

3 polubienia

A miałem nadzieję na talon na balon :rofl:

1 polubienie

To piwo dokładam do uścisku. :beer:

1 polubienie

Czekamy na pojawienie się XI Muzy.

.ale to nie będzie jutro.

1 polubienie

Devil, piwo to napój taki, który z procentami nie szaleje …
Od tego masz na przykład śliwowicę, Stroh 80% albo spirytusa :smiley:

2 polubienia

No fakt…Ale tez nie bardzo mam dzisiaj do tego glowe…Czasem pol roku nic sie nie dzieje a potem jeden dzien i glowa boli…

1 polubienie

a kto by przypuszczał, ze forum przezyje?

X muzy? A kiedy było narodzenie muzy XXX? :stuck_out_tongue: :rofl: :rofl:

1 polubienie