Nic śmiesznego

Wariat?

byla pijana i dobrze znana policjantom.

“Skandal w podstawówce. Uczniowie mieli nagrywać w szatni filmy dla dorosłych
Policja zabezpieczyła telefony uczniów z jednej z podstawówek w Małopolsce. Uczniowie mieli nagrywać w szkole filmy dla dorosłych i publikować je na platformie do zarabiania na takich treściach w internecie — donosi serwis limanowa.in.”
2lata bez prac domowych i dzieci rozwinely zainteresowania.


mnie spytano czy zazdroszcze. Nie bylo czego, tak tam przemial.

To Walujew. A kto zacz ten Walujew? To później wyjaśnię. :smiling_face_with_sunglasses:

Coelho trzy razy był w szpitalu psychiatrycznym. Tak rodzice chcieli zniechęcić go do pisania
Jako nastolatek Paulo po raz pierwszy został zamknięty w szpitalu psychiatrycznym, gdzie został poddany terapii elektrowstrząsami. – Czasami miłość rodziców objawia się w zły sposób – tłumaczył. Po wyjściu na wolność jego podejście wcale nie było inne niż wcześniej. Od razu rozpoczął pracę dziennikarza, dołączając jednocześnie do grupy teatralnej. Zrozpaczeni tym faktem rodzice jeszcze dwukrotnie odesłali go do placówki, przekonani, że cierpi na jakąś chorobę psychiczną. Dopiero za czwartym razem lekarze odmówili jego hospitalizacji, twierdząc, że jest w pełni zdrowy i nie wymaga żadnego leczenia.

Wreszcie jakis chwytliwy tytul i w dodatku jak do tego doszlo nie wiemy nadal. Myslalam, ze ludzie na stanowiskach sa madrzejsi…pewnie sie okaze, ze z-ca wojta ma sobowtora,ktory wpadl w dziure zamiast niego.
Bo przeciez on sam nie moze byc tak nieuwazny :thinking: