Nie będzie pogrzebu dawnego "Pytamy". Będzie przeprowadzka

Spojrzałem na kafeterie. To niesamowite ale tam wciąż są “nasi” goście. Fajnie że wreszcie znaleźli dla siebie klatkę.

6 polubień

A ty zaraz ogłosisz mój alkoholizm i że mam mordkę zaklejoną z powodu wszywki :ok_man:

2 polubienia

Napisałem sms do pyzy pończoszanki ale chyba zmieniła numer

2 polubienia

To się nazywa dostać kosza ;p

1 polubienie

haha no ale popraw zaklejenie bo głupio wygląda na małym obrazku jak sierp i młot :slight_smile:

1 polubienie

Zresztą ty mi automat zarzucasz że posiadam a ty też masz. No chyba że pierzesz w starej frani :slight_smile:

Mnie też go brakuje, już na starym pytamy o nim wspominałam.

1 polubienie

wiesz mam jej nr z 2012 roku więc mogła zmienić.

Żaba przecież się z nią kiedyś blisko trzymała, to może nadal ma do niej kontakt, choćby maila.

Ona u nas na taxi jeździ nawet chyba wiem gdzie często stoi :slight_smile:

1 polubienie

Wiem przecież.

2 polubienia

Chyba sie tam zrobilo wysypisko troli

do pyzy chyba tez napisalam ale na poczte starego pytamy
Cale popoludnie siedzialam i wysylalam powiadomienia o nowym forum - jak juz sie dokladnie przyjrzalam i stwierdzilam ze zalogowac sie warto

1 polubienie

Kogo mi brakuje? Jest takich osób sporo. Pamiętacie jeszcze ich awatary?

Blue13, catbet, Farang, Gabryśka, jan_ek 57, Krewka Zośka, uszatyarbuz, madajaa, Lykke, Marcelina, mariolamuz, Lord Viaderko, nanana, ptak_wodny, panna Be, PropagandaV2, Petunia, odrzucona, pyzaponczoszanka, Radomiła, Ratatujka.
Blue13 Catbert Farang Gabry%C5%9Bka jan_ek%2057 KrewkaZo%C5%9Bka k-uszatyarbuz madajaa Lykke Marcelina01 mariolamuz m-LordViaderko nanana m-ptakwodny panna%20Be PropagandaV2 petunia odrzu_cona pyzaponczoszanka Radomi%C5%82a Ratatujka

5 polubień

@mariolamuz jest tutaj.
Adaś to Devil.
Cytryna to chyba nanana też jest.
PannaBe też.
A te serca to miała chyba Radomiła też jest.
Do Blue13 napisałam.

3 polubienia

Nie wszystkie sa mi znane
Do “13” chyba napisalam do Lyke (chyba taki ma nick) tez. Ale jak rzadko zagladaja na pytamy to nie przeczytaly
Adres Catbert powinnam gdzies miec, poszukam
Lord Wiaderko…on juz dawno sie nie pojawial…
Odrzucona tez

No proszę a ja ich tu nie widziałem jeszcze. Ukrywają się czy co? :upside_down_face:

1 polubienie

Chwila, @Bocca-Lupo, gdzie ty widzisz Adasia? Mówisz chyba o PropagandaV2PropagandaV2

2 polubienia

Oj Ata, stare pytamy to 13 lat mego życia, wspominam te lata z tęskonotą :slight_smile:

2 polubienia

To mjestes dluzej ode mnie
Ja tylko 8 lat zaliczylam

1 polubienie