Nie będzie pogrzebu dawnego "Pytamy". Będzie przeprowadzka

Jeszcze troszkę i się widzimy Elfiku🙂

2 polubienia

Mam nadzieję… ( ta moja wieczna obawa przed FATUM)

2 polubienia

E tam. Dasz radę :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Tomek, może zajrzy.

1 polubienie

Król Julian, Janek57, Pyzapończoszanka, Fiffka98, brzydula-b, Krewka Zośka, Ptak Wodny, Blue13, Catbert, Gabryśka, Marcelina, Lord Viaderko, Mała Mi, Mała Gosia, ChetanWakanMani, Wielki Szu, Tadzio, Tomek loko, Kurdegunda, Anetap1, ToJa2…

3 polubienia

Jestem juz od jakiegos czasu, bo musialam sie przestawic! Dawne pytamy wspominam z rozrzewnieniem. Ale licza sie ludzie i TU jest fajnie:)

1 polubienie

Juz wiem z czym mi sie to skojarzylo :smiley:
“Nie bedzie kabaretu!
Bedzie chor!” :grin: [Alternatywy 4]:grinning:

6 polubień

Fifka byla ostatnio czesto na dawnym pytamy.
Moze sie przeniesie tutaj

1 polubienie

Gdzie ten link? :grinning:

1 polubienie

Jak to zrobić, żeby odpowiedzi do kogoś dodawały się tam gdzie trzeba, a nie na końcu wątku?

3 polubienia

Ajumiko nie widzę :worried:

1 polubienie

Jaki link?

Pod twoja odpowiedzia na dole po lewej stronie masz strzalke - tam sa komentarze (ukazuja sie dwa razy!!!)
A w odpowiedzi kazdego uzytkownika na dole po lewej stronie pisze pisze odpowiedz klikasz, odpowiadasz i komentarz ukazuje sie pod jego odpowiedzia i jeszcze raz na koncu

Chyba jej tu nie ma
Walczyla do konca o dawne Pytamy

Mnie sie nawet za pierwszym razem udalo wstawic pytanie (pierwsze) i zdjecie wyszlo dosc dobrze (nie musialam nawet przerabiac)

1 polubienie

Dodają się, @nanana. W dwóch miejscach: tam, gdzie trzeba i na końcu wątku.

3 polubienia

Ale chyba tylko w wersji na komputer. W wresji mobilnej tylko na koncu

1 polubienie

Jestem mile zaskoczona checia pomocy z twojej strony i ze strony moderatorow

1 polubienie

Czyżbym był aż tak wredny dawniej, że zaskoczona jesteś, @ata-ata? :face_with_raised_eyebrow:

2 polubienia

Hahaha
To nie o to chodzi
Fajnie bylo jak sie pojawiales, ale z czasem ty i inni bywali tam rzadko a ja sie nosilam z zamiarem zakonczenia swojej pytamowej “kariery”, bo atmosfera byla przygnebiajaco-duszaca.
Moze zle sie wyrazilam, chodzi o to, ze teraz masz mozliwosc pomocy mnie i innym. A ja mam mozliwosc pisania tak jak bym chciala, bez obawy ze skomentuje mi to jakis glupawy troll
Planuje wiec niesmialo cos z moich zainteresowan tu przedstawic

1 polubienie