Nie chce mi się lajkować pytań, odpowiedzi

Też niestety forma już nie ta. Kiedyś, 10 lat temu spokojnie 3km robiłem w 17 minut a teraz … Płuca bym rozsypał na parkiecie. Teraz 25 potrzebuję. Ale ja nigdy biegów nie lubiłem i nadal nie lubię. Biegam, by nie zdrętwieć do reszty …

1 polubienie

To ja tak rower traktuje…
No cos musi być.
Cos co trzyma czlowieka"na powierzchni".Zresztą…To czasem przyjemność.Lubie z takim zmeczeniem wejść pod prysznic :wink:

1 polubienie

To zaczynasz miec kwalifikacje na od jutra bylego wicepremiera Hiszpanii, niestety komucha. (startuje w przyspieszonych wyborach na szefa Comunidad Madrid)
image

Comunidad…Co za paskudztwo…W ogóle nie przechodzi mi przez gębę :exploding_head:

Rower to co innego. Niedawno w ciągu jednego dnia machnąłem cały Mur Berliński. Muszę to kiedyś opisać, bo wyprawa przednia. Inna sprawa, że wróciłem jak po bitwie … Bez przygotowania 200 km, tak z marszu bez treningu. Jak ktoś się kiedyś Ciebie zapyta czy się tak da, odpowiedz, że się da, ja to sprawdziłem :slight_smile:

1 polubienie

To akurat z laciny i na polski tlumaczy sie wspolnota autonomiczna - cos w rodzaju landu lub stanu.

No to juz jest kolarstwo.Mimo iz jestem entuzjastą,nie wiem czy byloby mnie na to stac…Jakies 100,plus male co nieco,bez problemu bo robilem to…Ale 200? :thinking:

1 polubienie

A mnie to już się chce…ALE SPAĆ!!!
Bo jutro trza godzinę wcześniej wstać…
K… …ć!
:innocent:

Przyjedź kiedyś do Berlina, niech no tylko tą pandemię szlag trafi. Oblecimy dookoła dawnego Muru traskę. Nawet się nie obejrzysz jak będziesz miał w nogach 200 i zawołasz o więcej :grin:

1 polubienie

Byłem tu w czwartek.

image

.samochodem. :sunglasses:

1 polubienie

To już miałeś do mnie niedaleko. Prawie codziennie jestem w Berlinie.

Wierzę.
I drugi raz juz Ci nie odpuszcze :innocent:
Wciaz dobrze radze sobie z pagórkami,nie trace szybkosci ale jakby to bylo na takim dystansie…Nie wiem :innocent:
Ale grunt ze to wciąż sprawia radość.

1 polubienie

Po wizycie u Ciebie, pewnie nie tylko nogi by bolały :rofl:

1 polubienie