Nie tylko dzieci się smucą! Ja też!

A ja se przerobilam zdjecie wakacyjne.
A co mi tam… Takie zaje…zakrecone byly te moje trzy dni wakacji

image

3 polubienia

Teraz jest więcej możliwości, pamiętam dawne telefony komórkowe, na zdjęciach człowiek wychodził jak pryszczaty i te bajeranckie palmy, drinki w ustawieniach hahaha

2 polubienia

Mozliwosci to ja mam wiecej w programach komputerowych niz w aparacie
Ale pracy przy tym sporo zeby wyszlo dobrze

3 polubienia

Moje wakacje były superowe.Udane w każdym calu. Jestem wręcz wniebowzięta. Wypoczęłam pod każdym możliwym aspektem. Jestem naładowana na najbliższe miesiące,tryskam energią i pozytywnym myśleniem. I mam jeszcze czas na pójście do pracy:))

3 polubienia

Super !
:heart::heart:

1 polubienie

Tym razem tylko na 3 dni do Krakowa bo reszta czasu uplynie na obchodach 100 lecia liceum…A zapakowali mnie do “kumitetu”,co jest juz po prostu chichotem historii:))
Niemniej ida za tym dwa spotkania klas w ktorych zylem i szalalem…
I dlatego dziewczyny wysylam na weekend do Budapesztu,same:))Nie da sie wszystkiego ugryzc…

3 polubienia

Mam jeszcze miesiąc, ale być może będzie dość intensywny. W każdym razie, wszystko jeszcze się zobaczy.
Na kolejny tydzień mam jeszcze zaplanowaną imprezę w wakacyjnych klimatach, o ile będę do tej pory normalnie chodzić.

2 polubienia

Ja to juz mam wakacje caly czas. I wcale sie z tego nie ciesze…

3 polubienia

Tu masz jeszcze jedno bo by mi o małego słonia,umkneło:))

Naptun na Piazza Magiore w Bolonii…

2 polubienia

Gdzies tutaj przesiedzialem))
Google Photos

1 polubienie

Mimo, że ja już dawno skończyłam szkołę, to do tej pory lubię wakacje i zawsze jakoś tak mi smutno gdy się kończą :confused:

2 polubienia

Daj spokój, lato jeszcze jest. Żadne żegnajcie sandałki !
Też najbardziej kocham czer, lip, sierp.

3 polubienia

Co Ty Leon ? Wsadzili Cie do paki na całe lato ?

1 polubienie

Ano siedze przed domem.
Wesele syna wyczyscilo mi kieszen,nici z wakacji))

2 polubienia

Wesele to jest coś :wink: Wakacje jeszcze nadejdą, zresztą… we Włoszech wakacje trwają cały rok.

2 polubienia

Myślałam że to kraty a ten facet wygląda jak klawisz.

1 polubienie

Nie tak caly rok,po 15 wrzesnia,wiekszosc osrodkow jest zamknieta

1 polubienie

To brama wejsciowa na moje podworko,a ten facet,to posrednik handlu nierucjomosciami…
A ta pani,to moja zonka))

2 polubienia

Krótkie kiecki można nosić tylko coś pod spód cieplejsze żeby nic nie zmarzlo :grin:
Ta pora roku tak jak i każda ma swoje uroki, u mnie zaczyna się okres wyjazdów, urodzin, motywowania psa do spacerów w deszczu oraz planowanie sylwestra :joy::joy:

3 polubienia

O, moj ostatni pies tak nie lubil deszczu, ze tylko dawal susa przez drzwo, robil co trzeba i sus z powrotem!:slight_smile:

1 polubienie