Nigdy więcej nacjonalizmu i narodowego egoizmu!

Wiem, muli mi net

1 polubienie

Więc tak, jak pisze. Najpierw niech oddadzą nam 800 miliardów dolarów za straty i zwrócą ukradzione dobra, a wtedy będziemy mogli rozmawiać o interesach

Wtedy nie będzie żadnej rozmowy o interesach,pozostanie Białoruś.

1 polubienie

@birbant A komu z moznych tego swiata(bo badzmy szczerzy,to oni pociagaja za sznurki )
Oplaca sie wojna,jest zbyt nieprzewidywalna i kosztowna.
Cicha wijna ekonomiczna,to jest sposob na rzadzenie swiatem,i ciagniecie niewspolmiernie wyzszych zyskow.
Praktycznie nie ma kraju na swievie,ktory by nie byl zadluzony,i manipulavje na gieldach,daja mozliwosc trzymania na sznurku niesfornych.
Jakies male wojenki lokalne,dla podtrzymania epidemii strachu/ pokazania sily.,rozbicia jednosfi narodowych.
To jest dla nich niebezpieczne,juz praktyczmie rzadza swiatem bogaci roznych narodowosci.
Ich nie dzieli pochodzejne,wyznanie ich jednocza pieniadze.
Patriotyzm zostawiaja dla plebsu,na dodatek kontrolowany.

3 polubienia

Tak nie można hahaha - jeb**m :rofl:

Nieważne kiedy, ważne jakie były i są tego rozbioru skutki do dziś. I dla kraju i dla ludzi.

Ta…Bo narodowy SOCJALIZM juz socjaliscie przez usta nie przejdzie :slightly_smiling_face:
A co mial powiedziec?
Skoro juz przyjechal,nie mial zadnego wyjscia…
Czasem nawet zal ludzi ktorzy musza odpowiadac za zbrodnie poprzednich pokolen…

3 polubienia

Też bym chciał, żeby wszystkie kraje poza moim własnym wyzbyły się nacjonalizmu i egoizmu… :wink:

1 polubienie

To germanie nie są nacjonalistami ? Nie wydaje mi się. Zniemczają wszystko co postawi nogę na ich ziemi.

1 polubienie

Akurat…
Moze wszystko co europejskie ale z pewnoscia nie imigranckie.Jest dokladnie na odwrot,na kretej ściezce do niemieckiego kalifatu.

2 polubienia

Jak nasprowadzali sobie Turkow w latach 50 - 60? To co tam z germanca zostalo? Wiesc gminna zlosliwie niosla, ze Merkel tez zakuflowana muzulmanka. Psow sie boi, ubranka skromniutkie…

1 polubienie

Zniemczają tylko dzieci, bo mają zbyt mały przyrost naturalny. To już nie są ci Niemcy,co kiedyś. Zdecydowana większość, szczególnie na zachodzie kraju, to demilitaryści i dupy wołowe. Im jest wszystko jedno, byle status ekonomiczny im się nie pogorszył. I wygoda życia.

Nawet gwalcicieli nie potrafia ukarac zeby w świat poszło…Kulturowo i sportowo tez leżą.Nasiąkją jak bibuła wszystkim z zewnatrz a sami nie oferują niczego wartego zapamietania.
Jedyne co mi do głowy przychodzi to fantastyczna tv sportowa,chyba nawet lepiej realizowana od BBC i ITV-4

Z tym sportowo, to uważaj, niedługo nasze dziewczyny grają z Niemkami, które są rewelką turnieju. Nie przegrały jeszcze meczu, nawet Rosjankom dowaliły. :grinning:

1 polubienie

W sparingach gralismy z Nimlami w Niemczech dwa mecze.Bylo 2:1 i 4:0 dla Polek.

Ta poprawnosc poliryczna zabraniajaca podawania pochodzenia przestępców na szczescie w Hiszpanii nie przechodzi. Bez wzgledu na kraj. Zamiatanie tego pod dywan? Co to da? Boją sie, ze ludzie sie w koncu wkurza i bezowo- czarne pogonia i wyciszaja sprawy? Co prawda nie tylko oni problemem, Latymosi i Cyganie czesto tez…

2 polubienia

Ty się sparingami nie sugeruj. Hiszpanki niby słabsze od Niemek, a ja wczoraj gryzłem paluchy, jak nasze z nimi grały. Noż, kuźwa, takiej huśtawki ze strony Polek, to dawno nie widziałem. Od szkolnych błędów po najwyższy poziom. Na Hiszpanię wystarczyło, na Belgię już nie. A Niemki w tym turnieju to kwintesencja stabilności i konsekwencji w grze, Obawiam się o ten mecz, mocno pragnąc zwycięstwa naszych.

Wszelkie mniejszosci,mają w sobie odruch obronny ktory przeradza sie w agresje choc nikt ich nie atakuje.
Tak wyglada kazde murzynskie i islamskie getto.Roszczeniowość i grozby.Pogarda dla zastanego świata.
Co oczywiscie islamskim skoorvysynom nie przeszkadza pobierac nauki,korzystac z benefitów a nawet studiowac na renomowanych uczelniach.Wszyscy zamachowcy na WTC byli “szanowanymi obywatelami z wyzszym wyksztalceniem”…
A "demokratyczne rzady"ustepuja…I nawet z tego cuhcnacego strachu,nie odrózniają Leppera od absolwentow szkół koranicznych:))
I predzej zdemontują Boze Narodzenie niz nazwą bandyte,bandytą.
Próby juz były[Dania,Niemcy,Szwecja,Anglia…]

2 polubienia

W Niemczech, ostatnio trochę się za to wzięli. W Holandii też.

Ale mleko juz sie wylalo patrzac po wynikach AfD we wczorajszuch wyborach lokalnych