No bierzcie się za nich w końcu..... Jak tak będziecie działać to nie zamkniecie wszystkich przez te 3 lata

Afera z Karczewskim byla. Szybko zamieciona pod dywan.

2 polubienia

Ale chodzi o to co naprzyklad wy piszecie gdy jest jakaś afera :rofl:

Wybacz kolego, nie to, że bronię Tuska, ale ty już bredzisz na jego temat.
Do tej pory pis zwałkował więcej kasy, niż PO przez dwie kadencje.

2 polubienia

Jak to bredze… Przecież nie pisze ze kogoś zabił czy coś xd

A kto z zabijaniu mówi? O złodziejstwie się gada.

A wiesz, jakie państwo najbardziej skorzystało na pandemii?
Państwo Szumowscy.

4 polubienia

Jak jest afera? A to w ogole od pieciu lat da jakies afery? Kupa pomowien na ogol nie poparta dowodami.

2 polubienia

Z ciekawości włączyłem sobie dziś początek Wiadomości w TVP1. Wiecie jak brzmiał pierwszy komunikat na ten temat? Otóż: polskie służby specjalne we współpracy z ukraińskimi aresztowały dziś byłego ministra w rządzie Donalda Tuska!
Nie Sławomira N., nie Sławomira Nowaka tylko ministra Donalda Tuska.

Jak ten PIS ciągle musi się bać Donalda Tuska że tak ciągle stara się go poniżyć i obciążyć. Potrzebnie czy nie, czy jest podstawa czy nie.

3 polubienia

“… w rządzie Donalda Tuska” i wiadomo o co chodzi… Dla mnie wcale nie wygląda to na jakiś atak na Tuska… xd

Prezes z kompleksu Tuska to sie chyba nigdy nie wyleczy…

2 polubienia

Czy oni wszyscy z tej PO są z Gdańska? XD co wpisze jakieś nazwisko peowca to jest napisane miejsce urodzenia Gdańsk albo miejsce zamieszkania Gdańsk albo cokolwiek wspólnego z Gdańskiem… Później się dziwić ze miasto “wolności” XD się tylko z mfijnymi układami kojarzy

Miasto mafijne? Skąd ty informacje masz? Z filmów przygodowych dla młodzieży?
A mnie się nasz rząd z układami mafijnymi kojarzy. Nawet nie kojarzy, jak o nich wiem i mogę konkretnie wymienić. A ty wymień choć jeden układ mafijny w Gdańsku. Konkretnie z nazwiskami rodzajem przestępstw, daty, miejsca, nazwiska.

Moze niekoniecznie z mafiami.
Ale fakt, ze Gdansk i w ogole Trojmiasto bylo silnym osrodkiem “opozycyjnym” - po czesci pewnie wynika to z tradycji, po czesci z polozenia geograficznego, na pewno jest to miejsce bardziej kosmopolityczne niz np. Krakow. I trudniej bylo kontrabande upilnowac.

3 polubienia

:rofl: