Pewnie szykuje się na imprezę! ![]()
Zaraz spróbuję Ją sprowadzić…
Zdróweczka Ci życzę Joasiu, pomyślności wszelkiej, uśmiechu na co dzień i optymizmu jak zawsze. 
Ten tort od Eli wygląda przerażająco smakowicie ale ja się chętnie stuknę z Tobą lampeczką koniaku.

100 lat! ![]()
Tylko nie padnij z przerażenia… ![]()
Smaczysty ten tort, fiu fiu ciekawe czy okruchy zostaną.
Mimo wszystko wszystkiego najlepszego w takim dniu i dużo żdrowia, szczęścia osobistego w rodzinie i w pracy zawodowej. Ogólnie zadowolenia z życia, niech cię i znajomych troski i zmartwienia omijają, daj czasem odrobinę siebie tutaj. Kasę trzeba zarobić
Dla sportu
Daleko mam do skosztowania więc i do padnięcia też. ![]()
Mogę się za to oblizać.
Mylisz się! W pracy bylam.