No to już możemy pożegnać PO

Nie schlebiaj sobie. Niech totalna nie robi z siebie teraz solidarności jak przez ostatnie 4 lata XD :rofl:

O ile będzie kogo zwalczać. U nas z patriotyzmem słabo. Ludzie wyjadą po prostu. Na koniec wrzucą se fotkę zatytułowaną “ostatni spojrzenie na ojczyznę”.

2 polubienia

Najpierw trzeba znać historię, a później się wypowiadać. O wielkości też. Bo na razie jest tak, że o tej wielkości najwięcej mają do powiedzenia ci, co pojęcia o historii nie maja.
Na YT bredni o Polsce jest od zajebania.

Z Patriotyzmem słabo co? Tu jest taka różnica że patrioci będą ale po stronie wladzy

A ci z falangami znają historię?
Przeca oni wielbią coś z czym walczyli ich dziadowie.

1 polubienie

Dobra nic dobrego w tym nie widzę przenoszę na ring wolny tylko mi nie flagować.

1 polubienie

Nie ma to jak znać historie idealnie i gadać do kogoś ze najpierw ja trzeba znać, a ten ktoś zna historie jak zdecydowana większość ludzi… Co to za zamykanie ust

Gdy nie znam tematu jakiegoś, sam nie otwieram ust, żeby się nie ośmieszać.

Najgorsze jest to że kiedy pis rozpier*i wszystko co się da to potem Yarek zaniemoże albo umrze.
Wtedy jego wataha sie zagryzie, a Polska zniknie z mapy bo zostanie przyłączona do Rosji.

1 polubienie

No to nie gadaj tutaj z nikim o historii… Bo nikt nie powinien otwierać ust. Aha czyli Polska nigdy nie była wielka ? XD czego ja się nie dowiem na tym pytamy?:rofl:

Zaczniemy znów niewolnikami handlować?

1 polubienie

Niewolnicy będa nam kościoły budować.

Na początek publiczny proces Tuska.

1 polubienie

Najgorzej jest jak tacy antypolacy mówią że Polska może albo do Unii albo do Rosji… polska może gdzie chce i z kim chce. A takie gadanie to chyba z kompleksów polskości.

Obszarowo była.

2 polubienia

Z chłostą i aresztem wydobywczym?

Że zawsze musimy u kogoś na kolanach…

Jemu się marzy husaria i marsz na brukselę wzorem najazdu na turków.

2 polubienia

Krokodyl masz coś do Piły?

1 polubienie

A wracając do PO. To słyszeliście o atrakcji w Warszawie? Jakaś plaża z palet? Dlaczego nikt tego tu nie przypomniał? Wy?! Co każda tego typu atrakcje tu prezentujecie… Chyba że tam wszystko ok a ja oglądałem tylko tvp…

Eee no to tylko wygląda jak palety. Ale cena poraża.

1 polubienie