O co was zapytać?

Zegar słoneczny.

1 polubienie

Masakra jakie ludzie mają prymitywne poczucie humoru xd

uwazasz, ze lezacego prezesa nie powinno sie kopac?

1 polubienie

chodzi Ci o horyznt zdarzen?
porcelanowy kubek - jest, ale nie widzisz co po drugiej stronie

1 polubienie

Uważam że gdyby ktoś inny dodał takie coś o jakimś bolku czy Tusku to mieli byście właśnie takie reakcje jak ja o Kaczyńskim więc od czego to zależy?

To wstaw kiedyś i się przekonaj, bo na razie po PISowsku gooownem rzucasz, patrzysz czy przylgnie, a nazywasz to “prowokacją” :wink:

1 polubienie

Nie. To to jest właśnie rzucanie gownem po opozycyjnemu… Ja staram się tylko zachowywać jako jedyny przyzwoity…

Najprzyzwoitszy. Proklamowany przez siebie samego. Tacy są najprzyzwoitsi. Jak samo-proklamowani geniusze. :wink:

2 polubienia

Nie używaj takich wyszukanych słów jak rozmawiasz z gumowym. Prosty chłopak to jest.

1 polubienie

ja w kwestii Walesy to moge tylko powiedziec, ze byl na wymianie bateryjek
co do Tuska to nie jest jednoznaczne - wina Tuska winami (ponoc trzyma je w grotach w Moldawii, razem z tymi co kupil sobie Putin)
jeszcze poczekamy co wymysli. bo po Walesie i Kaczynskim to juz sie wiele nie spodziewam, sa na zasadzie duzo halasu o nic.

1 polubienie

Akurat w tej sprawie nie jesteś osobą bezstronna więc nie potraktuje tej opinii jako pomocne…

Jak Tusk haratał w gałę?

@birbant
Siadaj! Niedostateczny :crazy_face:

1 polubienie

@okonek
NIe!
Chodzi mi dokladnie o czas horyzontalny a to jest cos innego niz horyzont zdarzen

a to musisz dokladniej, czas ma swoje kaprysy :slight_smile:

1 polubienie

Tam i z powrotem w grawitacji?

1 polubienie

@okonek
No wlasnie z wytlumaczeniem tego na tak zwany prosty jezyk mam problermy
A kaprysy to w fizyce kwantowej maja czasteczki

1 polubienie

Tez nie!
Oj widze ze bylyby problemy gdybym zrobila kwizik z moich tematow :crazy_face:

mowisz, ze sa kaprysne kwarki? od dluzszego czasu obserwuje, ze czas liniowo sie nie porusza?

1 polubienie

Kwarki to moze nie ale inne licho - a jest tego sporo