O polskiej piosence-QUIZ-gościnne wystepy,współpraca czyli kto i z kim:))

5/10 :grin:

2 polubienia

Hmmm…Te wyniki wokolo połowy…Czyli coś lezy a coś nie:))
Mam na mysli,podejrzewam ze chodzi o lata?

1 polubienie

Też, rzadko słucham polskich piosenek, stąd mała wiedza.

1 polubienie

Polowa to jeszcze nie jest az tak zle…
Dzisiaj tez rzadko slucham polskich piosenek.Kiedys było inaczej…Ale Opolu poswiecilem sporo uwagi w tym roku…I nie po raz pierwszy wyszło mi ze w Polsce śpiewają tylko aktorzy.Piosenkarze zaś,co najwyżej,usiłują…

2 polubienia

Jak w/w , jestem daleko w tyle w kwestii polskich wykonawców, nie wiem kto teraz jest na topie.

Dziś nie bardzo.

8/10 źle Prońko i Anawa.

2 polubienia

No to jestes ex aequo,na czele z Vilemo!Brawo!

1 polubienie

Wlasciwie to…nikt.A spojrzec mozna przez pryzmat rozmaitych opcji.Np. eurowizyjna…My do tego grajdoła,staramy sie wyslac coś,co ma powtórzyc sukces Górniak…
Ha,ha,ha…Otóż nic tego nie powtórzy bo tam nie piosenki sie liczą.Niemniej to co tam wysylamy,dowodzi ze nawet nie ma w czym wybierac,natomiast jest jak sie kompromitowac.I nie chodzi mi wcale o ostatnią wysyłkę.

2 polubienia

Nie było trudne i mogłam trochę dłużej poszperać w pamięci, to i panią Prońko bym ustrzeliła :wink:

1 polubienie

W połowie pytań, całkowicie pamięć mnie zawiodła.

1 polubienie

Występ Górniak na Eurowizji oglądałam i kibicowałam szczerze , kolejny rok to chyba Ich Troje… od tej pory dałam sobie spokój, niewiele mogę w tym temacie powiedzieć.
Raz szukałam w necie informacji jak sobie poradził Szpak , oglądałam jego debiut w programie telewizyjnym, spodobał mi się jego wokal.

1 polubienie

Tak,tu jestem pewien ze to po prostu omyłka.To byl spory hit.

1 polubienie

Szpak to wielki talent.Za sprawą corki,kupilem nawet bardzo dobrą płyte!
Niestety,poza nim na Eurowizji,byl po prostu koszmar.Jak nie nuda bez wyrazu [ta pani z Varius Manx] to jakies autentyczne potworki w rodzaju Cleo i coś tam…
To nie jest reprezentowanie kraju a raczej jego sabotowanie!

2 polubienia

Letni syndrom?
Zdarza sie…

1 polubienie

No dobrze , powiedz kogo Ty byś wysłał? Podaj nazwisko , sprawdzę co i jak śpiewa.

1 polubienie

Letni syndrom? Chciałbym. Skleroza, panie, skleroza. :thinking:

1 polubienie

Krzysztof Zalewski,Dawid Podsiadło,Lao Che,Pestki [jesli jeszcze istnieją],Julia Pietrucha a nawet hip hopowca o nazwie Taco Hollywood[tak sie chyba to pisze].
Mozna jeszcze ambitniej i zaryzowac z Mela Koteluk czy Gabą Kulką…Ja na ich miejscu jednak bym nie jechał…
Dlaczego tak?Bo wychodzisz z tego z twarzą.Wiadomo ze tego sie nie da wygrac bo decyduje polityka i stosunki dobrosąsiedzkie.Jedno i drugie u nas leży…
Mozna jeszcze liczyc na Polonie…Ale nasza Polonia potrafi"bić ruskich" ale nie potrafi sie bawić…

3 polubienia

Eeej,cos widze dzisiaj bez entuzjazmu jakis jesteś…Nie podobne do Ciebie.

1 polubienie

Wręcz przeciwnie, akurat dziś. Po prostu, nie mogłem sobie przypomnieć i już.
Te, co wiedziałem, to były pewniaki, pozostałe, to wybór i 5 razy niecelny.
Odkuję się w następnym.

1 polubienie