Oglądaliście film?

Nie napisałem przecież że to lubię.
Przykładowo jeżeli jutro wyjdzie jakiś dokument o kłusownictwie w Afryce to nie będziecie na ten temat zakładać tematów i chwalić się kto go już obejrzał a kto niestety jeszcze nie… Wynika to z Waszej większej nienawiści do księży niż do ludzi zabijajacych gatunki zwierząt zagrożone wyginięciem.

Roznica jest taka, ze klusownik zlapany w Afryce rzadko przenoszony jest do innej parafii.
A poruszyles ciekawy problem - afrykanskie i nie tylko safari i inne polowania na grubego czy chudszego zwierza. I kasa jaka organizatorzy tych jatek obracaja? Nie mowiac juz o etyce.

1 polubienie

Wyobraziłam sobie kłusownika przeniesionego do innej parafii… :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Parafia jak parafia, ale abepe Hoser po zawierusze w Rwandzie, gdzie ponoc jak złe języki twierdzą roli pozytywnej jako wizytator papieski nie odegral diecezje zmienil na warszawska.

@GumowaKaczka Dokładnie chodzi o to, że gdy kogoś nakryją na pedofilii, to prawo takiego karze. A wielu księży za ten grzech przenosi się w inne miejsce, gdzie dalej uprawiają ów proceder, a ich szefowie ukrywają to. Aktualne władze popierają takie numery. Rozumiesz teraz o co chodzi?

Druga sprawa. kapłan, to osoba szczególnego zaufania dla swych wiernych.

3 polubienia

Trzęsieniem będzie film o JP 2. Bo nasz papież wiedział.

1 polubienie

Dziwisz pewnie tez.

3 polubienia

Zdziwisz się Dziwisz. :rofl:

2 polubienia

On sie chyba niczemu nie zdziwi. Jaki pan taki sluga.

1 polubienie

Ale dajcież Gumnianemu spokój… :sob:

1 polubienie

Na pewno. W pierwszej części przecież się ukrył…

Na pewno. Ale żyć też chciał… Nie każdy, jak papa Franio, żre ze wspólnego kotła.

Franio to wie co robi. Zatrucua pokarmowe i choroby serca maja w Watykanie długą tradycje.

2 polubienia

Ooooo, oczywiście! Niestety nie jest wieczny (czego bardzo żałuję…).

Ale mnie chodzi o wasze zachowanie a nie księży czy kościola xd

Ze sobie temat do komentowania znalezlismy?
No coz, wymaganie od osob, ktore twierdza, ze sa swietsze od papieza potwierdzenia tego czynem chyba jeszcze karalne nie jest.

Podobnie jak pierwszy film, obejrzałem pierwsze pół godziny… Ale z tym jest jeszcze gorzej więc musiałem przewijać. W pierwszej części przynajmniej była jakaś akcja xd

No to faktycznie mozna Ci polecic raczej Kler albo Egzoecyste :rofl::rofl::rofl:

Kler obejrzałem cały.

A mnie chodzi o zachowanie się kleru w tym omawianym przypadku.

1 polubienie