Ogłaszam weekend na terenie całego kraju!

Leniwa niedziela
:yawning_face::beer:

1 polubienie

No już, no już, bo się nie wyśpicie :smiling_face_with_three_hearts: :kissing_smiling_eyes: :sleeping:

1 polubienie

Tu sami starcy. Wyśpią się

1 polubienie

W ryja chcesz? Ale nie to, co myślisz, tylko z piąchy, patałachu jeden, ciemięgo umysłowy…

2 polubienia

Może on ma omamy po tym piciu, w tym słuchowe? :thinking: Widzi starcuf.

1 polubienie

Omamy, to on będzie miał, jak go w paszczę zaprawię.

Nie zaprawiaj go…on i takjest sponiewierany, bo nie rozumie, jak fajnie jest rano mieć dokąd wyjść :hearts:

1 polubienie

Tak tylko gadam, bo w sumie nasz @Devil to sympatyczne chłopisko i ma dystans do siebie, Chętnie z nim piwa bym się napił.

2 polubienia

Oczywiście nie mam na myśli psychiatry, albo urzędu pracy, tylko tzw. robotę. Ja zaraz muszę spać a więc też nie zarywajcie nocy. I tak się zdołowałam, bo koleżanka aż 3 dzieci ma z takim brzydkim facetem i jest szczęśliwa. :confused: Brzydki propisowski przeciwnik aborcji, ale tak bywa.

2 polubienia

Do pracy ściąga się marynarkę, a do roboty, gacie… :crazy_face: :innocent:

2 polubienia

gacie w krawacie? :thinking:

Nie, krawat w gaciach… :stuck_out_tongue:

1 polubienie

kiedyś pracując w domu prywatnym (nie mylić z publicznym)zobaczyłam wychodząc z pokoju pana domu w gaciach i koszuli z krawatem. W popłochu się schowałam do pokoju.
Idę spać :smiling_face_with_three_hearts: :kissing_smiling_eyes: :sleeping:

2 polubienia

Spokojnego sna. :grinning:

2 polubienia

:Koniec tego dnia, prawie. Na ulicach 2x tyle ludzi co było rok temu, ale pon. dobiega końca.

Ciężki dzień. Muszę się napić
:beer::unamused:

1 polubienie

Pierwszy polski film fabularny z 1902r. nosił tytuł Powrót birbanta…wiedzieliście?

2 polubienia

Jeszcze na starem Pytamy ktoś ten film do obejrzenia zapodał.

Wracało się kiedyś z impez, panie…, nie to co dzisiaj, bo dawniej, to…, ho, ho, ho…! :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Napij się.

Od jednego kielicha
nie wymięka kicha
:beer:

1 polubienie

Nie ktoś a benasek … I nie raz a kilka razy … :crazy_face:

2 polubienia