Ogłaszam weekend na terenie całego kraju!

Tyle, to ja wiem, bo przecież widzę Twój nick na blogu z zagadkami wśród tych co rozwiązali, ale mi chodzi o to, żeby już, bo jest bardzo fajna, a niektóre pytania są wściekle zemstowe. :smiley:

3 polubienia

Pytania takie znowóż zemstowe nie są i one są najlepszą częścią pantropy. Ale to rysowanie diagramów…, Jak ja nie pomylę się 8 razy, to już jest sukces… :joy:

3 polubienia

I dlatego Ci współczuję. Ja drukuję diagramy. Gdybym miała ręcznie rysować, to bym się chyba rozpłakała. Jak coś namieszam, to kilka sekund i już mi nowy z drukarki wyłazi.

4 polubienia

Czwartek to taki prawie piątek
:beer:

3 polubienia

4 polubienia

Znam takich ludzi. Każdy ma ciekawą historię życia. To inny świat.

3 polubienia

A poza tym wybiła godzina W. Jak weekend.
:beer::snowflake:

2 polubienia

:slight_smile: piontek

2 polubienia

Piontek to mi się z Alojzym kojarzy. Gornikiem, ktory w 1971 przetrwal 6 i pol doby bez jakichkolwiek środków do zycia, oprocz powietrza w kopalnianym zawale,
kolega @Devil moglby sie od niego uczyć, bo juz w poniedzialak zaczyna narzekac, jak dozyc do nastepnego weekendu.

2 polubienia

bo zawał lepszy niż żywy szef nad głową Devilka :wink:

1 polubienie

To będzie bardzo śnieżny weekend.
:snowflake::snowflake::snowflake::beer:

1 polubienie

To łopata szykuj.

3 polubienia

On już jest w innym wymiarze :upside_down_face: Człowiek musi pożyć…gdy już się doczołgał po ocaleniu z Armagedonu :crazy_face:

2 polubienia

Dozorca zrobi za najniższą krajową

3 polubienia

Za najniższą? To on jest normalnie Anioł! :smiley:

4 polubienia

Ale jebie śnieg
:snowflake::snowflake::beer::beer:

1 polubienie

Jak on się wyraża :roll_eyes:

2 polubienia

On chciał powiedzieć, że je biedronka śnieg, ale piwem się zadławił i dlatego tak wyszło… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

W kwestii rozmnażania?

Piwem nie wolno się dławić gdyż wtedy z ust można uronić.

3 polubienia