Ogłaszam weekend na terenie całego kraju!

do @devil Orki w naturze nie stanowia duzegio zagrozenia dla ludzi, no chyba, że pomylą człowieka z foką. Najgorzej, gdy znajdą sie w niewoli…wtedy mogą być agresywne. To trzeba ustalić,czy to biuro jest ich środowiskiem naturalnym czy niewolą
I nie nurkować, bo ośmiornica może wziąć murka za obiad.

Idą śnieżyce
:snowflake::snowflake::snowflake::snowflake::beer:

1 polubienie

Śnieżyca
:snowflake::snowflake::snowflake::snowflake::snowflake::cold_face::snowflake::beer:

1 polubienie

Dziś zimno ale słonecznie. Od soboty znowu śnieżyce
:snowflake::sun_with_face::beer::beer:

1 polubienie

Mam prawdopodobnie złamany duży palec u nogi.
Muszę prześwietlić. Kustykam. Ubranie buta to wyzwanie.
Życie to ból
:pensive::beer::beer::beer:

2 polubienia

A kogo kopnales w 4 litery?

1 polubienie

Wreszcie coś się dzieje, chciałam napisać. Nie zwlekaj z lekarzem. :cherry_blossom:

To niebiosa Cię pokarały z niegrzeczne odzywanie się do forumowiczek. Przyjmij karę z pokorą i wyciągnij z tego naukę na przyszłość :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Głupia sprawa. Szkoda gadać

1 polubienie

Karma. Możliwe, że dobrze, że u nogi, bo ten inny też odobno da się złamać :thinking: Co niektórzy robiom w pracy to jest zagadka.

Palec u nogi to naprawde sztuka złamać. No chyba, ze duzy kufel pełen piwa upuscisz?

2 polubienia

Wcale nie sztuka. Mógł stuknąć nim nawet w domu o ścianę, szafkę, drzwi, próg. Może spieszył się do kuchni, bo czajnik gwizdał, albo wskazany był pośpiech do toalety? Jeden nieostrożny krok i paluch złamany.

1 polubienie

Wykrakałam mu pingla. :confused: Ucieszył się, że jutro piątek i masz…

Za mocno kopnąłem.

1 polubienie

L4 dzień 1
:sunglasses::beer::beer::beer::beer:

10 dni, to raczej zbyt mało na zrośnięcie się kości. Nie raduj się myślą szybkiego powrotu do pracy, bo z przykrością informuję, że Twoje L4 może zostać przedłużone. Wiem, że tą informacją sprawiłam Ci przykrość, ale nawet okrutna rzeczywistość jest lepsza od złudzeń. :thinking:

2 polubienia

:joy: @devil może umrze z tęsknoty :roll_eyes: Ale dziś można obserwować zorzę polarną na polskim niebie, tylko najlepiej mieszkać na północy.

2 polubienia

Wolałbym jednak wrócić 11 grudnia do roboty. Hajs tracę. 80% wynagrodzenia za L4 jest.

3 polubienia

Nie wiadomo czy będziesz w stanie. Jeśli tak - wracaj. Ja bym się zastanowiła. Taki nieoczekiwany urlopik, to super sprawa. Owszem - ciut mniej kaski, ale za to jaki luzik w czasie tych paru dni. Czasem warto odżałować.

1 polubienie

Byłem na RTG. Czekam na opis. Na RTG obsłużyła mnie bardzo ładna pani
:heart:

2 polubienia