Ogłaszam weekend na terenie całego kraju!

Jeszcze witaminke D należy zakąszac sledzikiem w oliwie.
Lepiej się przyswaja.

1 polubienie

Dziś bez deszczu i wiatru. Spokojnie
:cloud::cloud::beer::beer:

2 polubienia

Hurra, nareszcie troche deszczu w weekend.

1 polubienie

Ależ ciepło. Coraz więcej anomali w pogodzie. Niestety znów deszczowo. Sytuacja hydrologiczna w Polsce robi się groźna
:cloud_with_rain::cloud_with_rain::beer:

U mnie zadyma śnieżna. Śnieg wilgotny, dobry do lepienia bałwanów, ale tyle jest bałwanów wszędzie, że nawet nie warto ich lepić :thinking:

2 polubienia

Kolego, Europa ma susze tysiaclecia.

2 polubienia

Wypijmy za wiosnę
:sun_with_face::beer:

2 polubienia

U mnie jest piękna od dwóch dni po jesiennych pluchach. A napić i tak, i tak się trzeba.

2 polubienia

Znów deszczowo. Ciepło. Wciąż weekend
:cloud_with_rain::cloud_with_rain::cloud_with_rain::beer:

2 polubienia

Dwa dni pogody butelkowej. Przypadkowy Anglik, a wlasciwie Szkot przyrownal ja do tej jak jest norma w jego kraju. Zimna wilgoć przerywana dżdżem. I olowiane niebo.
Ostatnio w ogole cos sie z pogodą przestawilo, ale na deszcz nie narzekam, bo susza.
W Katalonii racjonuja wode, a zbiorniki retencyjne puste.

2 polubienia

Piękną wiosnę mamy tej zimy
:cloud::cloud::beer::beer:

Wiosna się niecierpliwi. Klucze gęsi widzę codziennie. Bociana też widziałem. A i przebiśniegi też są.
:sun_with_face::cloud::beer::beer:

2 polubienia

Bociany ze wzgledu na ocieplenie globalne i sytuacje na Bliskim Wschodzie zrezygnowały z turystyki.
A w Hiszpanii dalej susza. I rozpacz rolników, ktorzy zaiwestowali w uprawę roslin subtropikalnych zamiast tradycyjnie hodowac oliwki i osty (to znaczy kardy i karczochy).
Descze gdzieś padają, ale nie tam gdzie trzeba.
Ale ostatnie zbiorniki retencyjne to z czasów Franco, spożycie wody, nie tylko w rolnictwie (turystyka, miasta) przerasta możliwości.
W tym roku nie będzie pryszniców na plazach, a w Katalonii i Andaluzji grożą puste baseny w hotelach.
Niewiele stref pomyślało o oczyszczalniach i odsalarniach. Nawet jak miały warunki.

3 polubienia

Gdybym była bocianem to nigdzie bym nie leciała w takie ciepło, jak klimat się ociepla :joy: One tylko się przyczaiły w domu.

3 polubienia

Nunu, bez przesady. Czasem gdzieś polecieć trzeba, żeby nie było zbyt monotonnie :grin:

2 polubienia

Wiosny w zimie ciąg dalszy. Podoba mi się taka zima
:sun_with_face::cloud::beer::beer:

2 polubienia

Wiosna ach to ty
:sun_with_face::beer::beer::hibiscus:

1 polubienie

image

1 polubienie

Ostatni dzień wiosny w środku zimy. Od jutra wraca jesień o deszcz
:sun_with_face::sun_with_face::beer::beer:
Weekend!

Kapkę chłodniej. Przestało padać i wyszło słońce
:cloud::sun_with_face::beer::beer: