Ogłaszam weekend na terenie całego kraju!

Deszcze niespokojne potargały upały
:hot_face::cloud_with_lightning_and_rain:

2 polubienia

U mnie Słońce w pełnej krasie i 29 w cieniu :grinning:

1 polubienie

Każdy ma taką pogodę, na jaką sobie zasłużył. Do mnie też deszcze nie dotarły. I dobrze!
:joy:

2 polubienia

Górą dobrzy ludzie :grinning:
05ludzik

2 polubienia

Kapkę chłodniej ale do zimna daleko
:sun_with_face::cloud::beer::beer:

2 polubienia

Na północy ciepło, ale nie gorąco.

Wczoraj burza czyli kilka prawie suchych piorunów na Bałutah wyłączyła tramwaje z obiegu
A dzis popadało i to zdrowo. Choc moze ja grymasna jestem, ale w porownaniu z tym co potrafi przyroda nad Morzem Srodziemnym to deszczyk byl…

2 polubienia

W nocy (ok. 2:00) obudziły mnie grzmoty lało jak z cebra, ale bez wiatru. Pies oczywiście na baczność burza kojarzy mu się z petardami, więc zamiast spanie to przytulanie :grinning:
W żadnym wypadku nie można tego porównać do burzy na Sycylii, kto tego nie przeżył nie wie jak wygląda prawdziwa burza z ulewą :wink:

2 polubienia

Z tego, co opisujecie wynika, że jeszcze prawdziwej burzy nie widziałam. To nic. Jeszcze wszystko przede mną. Idę zrobić kawę, bo nie mogę się dobudzić.

3 polubienia

Życzę smacznej kawki na przebudzenie :coffee:
My nie żartujemy, burze w akwenie Morza Śródziemnego to jest kataklizm, widziałam to po raz pierwszy i więcej nie chcę tego przeżywać. Nasza burza to deszczyk i wiaterek w porównaniu do tamtej.

2 polubienia

o! Widzę coś o kawce. Jedną już zaliczyłem, ale i drugiej nie odmówię.:grin:

2 polubienia

image
Smacznego :grinning:

1 polubienie

czasem złoszczę się że to ma już ponad 4400(ponad) odpowiedzi i ciśnie mi się żeby autor założył nowe. Zaczynam jednak czytać od tyłu i mi przechodzi :grin:

2 polubienia

Rzadko zaglądam na początek pytania, wiesz ile to przewijania :joy:

2 polubienia

szkoda że tutaj odpowiedź nie pojawia się bezpośrednio pod postem na który wstawiamy. Przy jednoczesnej rozmowie kilku userów, czasem ma mętlik

1 polubienie

Na horyzoncie burze. Ale póki co jest pięknie
:sun_with_face::sun_with_face::sunglasses::beer::beer:

1 polubienie

Musisz zacytować cokolwiek w poscie, na ktory odpowiadasz, wtedy dokładnie widać na co i komu odpisujesz.

1 polubienie

Zobacz, tak i wtedy widać.

1 polubienie

Zgadza sie, sciana wody :blue_heart:

2 polubienia

Jest opcja cytuj

2 polubienia