Wyjdź
Wychodzenie jest dla słabych.
Jezus ale duszno. Nawet w piekle tak nie mamy. Szef klimę założył
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Klimy są dla słabych.
Za chwilę będzie polska Afryka
Trzeba dużo pić
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Albo jeszcze więcej.
Piekło tu jest
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Słabizna z ciebie. Ja mam tu prawie 40C, popijam sobie piwunio i dobrze jest. ![]()
Pij dużo
Nie dużo, ale bardzo dużo.
W rzeczy samej