Opuszczam ten portalik, bo rządzi tu pisowsko wiadomonacyjna

Eee, znajac kolege to z takim efektem
image

1 polubienie

Opuścić, to on sobie gacie może, a nie to forum. Popuścić w te gacie też.
Za niedługo będzie tu.

3 polubienia

Nie miną jeszcze trzy końce świata jak on tu wróci obwieścić swój.

3 polubienia

Podobno mial byc wczoraj koniec swiata, kolega cos tam w dobrej wierze wstawiał.
https://www.google.com/amp/s/www.komputerswiat.pl/aktualnosci/nauka-i-technika/nasa-szacuje-skutki-uderzenia-asteroidy-2021-pdc-w-ziemie-ogromne-zniszczenia-w/6lmq4vj.amp

2 polubienia

Nasa zec? :thinking: :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Albo wasa. Nase zecy to zabierajmy i wiejmy od tego końca świata.

2 polubienia

Chyba naprawdę się na nas obraził, od 4 dni go nie ma :slight_smile:

No weź, co my tu bez Ciebie zrobimy? Z resztą, co tam się będziesz PiSem przejmować, skoro lada moment urodzi się drugi księżyc …

2 polubienia

Kosi trawę z kajaka i zrywa dojrzałe jabłka…

1 polubienie

Albo obmysla jeszcze bardziej bajeczne HMP o promieniu 1000 km dla 1 miliarda ludzi.

1 polubienie

A może tylko tak napisał, bo gdzieś wyjeżdżał albo coś w tym stylu? :wink:

1 polubienie

Tylko w końcu ludzi mu zabraknie. Ty wiesz ile to osób na km2?

1 polubienie

Albo się zaczytał w te 3 pasjonujące książki. Próbuje zrozumieć :rofl:

Spokojnie, postawi się stupiętrowe wieżowce co kilkadziesiąt metrów! Harmonijnie będzie!

Nie wiem czy się gdzieś walnąłem z liczeniem ale to 78 osób na m2. Przy założeniu że każdy dostanie 100 metrowe mieszkanie to aby wieżowiec spełniał założenie powinien mieć 8000 pięter. Zakładając że połowa ma być porośnięta drzewami owocowymi to do tego dojdzie następne 8000. Kurcze gdzieś się pomyliłem.
Dobra pomyliłem się w obliczeniach.

1 polubienie

Nie nabijajcie się z kolegi. Przecież nawet do pięt mu nie dorastacie i świadomość mamcie mniejszą niż te mikroby w kompoście. :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

No, bez przesady, mądrzejsi trochę jesteśmy od tych mikrobów! Ustalmy że reprezentujemy co najmniej poziom intelektualny muszki owocówki! :slight_smile:

2 polubienia

Urągasz muszkom owocówkom takim twierdzeniem.
Ty chciałeś się z owocówką równać, do kompanii jej należeć, w paragon z nią wchodzić? Ty rzezimieszku! Ty podłoto!!

1 polubienie

Eeee taaaam raczej wiadomoharmonijna propaganda… (Hmmm, mój wpis posiada niedozwolone słowo: szujxwato** :joy::rofl::crazy_face::rofl:)

2 polubienia

xxxxx