Piękna różnorodność?

Jak tam poprawność polityczna? To jakieś owijanie w bawełnę i zatajanie przed dziećmi prawdy o tej owieczce. Powinno być wprost: “afro american gay-trans sheep”.
:laughing:

3 polubienia

Ale ogolnie to co to za pytanie kto kupi taką lalke? Sa dzieci na wózkach i z protezami i te lalki pomagają im w zaakceptowaniu wlasnej niepełnosprawnosci(utożsamianie się z nimi) i uczą tego także inne dzieci.

2 polubienia

Gorzej po wyjściu do ludzi.

1 polubienie

Swego czasu, czyli o ile dobrze pamietam to w pierwszej polowie lat 90, bylo wokol niej duzo halasu bo byla co najmniej obrazoburcza.
A obawiam sie, ze i dzis w Polsce niejednego przyprawilaby o atak fanatycznej histerii. :smiling_imp:
Ale swój cel osiagneli, o firmie i tandecie z Benetton zaczelo byc glosno.

Nie we wszystkich krajach niepelnosprawnosc jest powodem do odrzucenia. Ale do tego trzeba troche wiecej niz lalki na wozku.
Wiem jak pomoc z mojej strony zostala kiedys odebrana - z wdziecznoscia, ale niedowierzaniem. Odetchneli, jak sie okazalo, ze to dziwadlo czyli ja to emigrant na goscinnych wystepach. ,:joy:.
Czy cos sie zmienilo? Bo to bylo dosc dawno.

3 polubienia

Coś w ten deseń :grin:

:joy::+1:.

1 polubienie

Zaraz, zaraz! Rzecz dzieje się w Anglii, to skąd wiesz, że to afroamerykanka, a nie afroangielka? W Polsce byłaby afropolką. Nie obrażaj ludzi afro! :sunglasses:

2 polubienia

To afro zamiast murzyn to zdaje sie amerykanski wynalazek. Stad afroamerykanin, w Polsce bylby czarny murzyn za miseczkę ryzu.

Koedukacyjnych… :wink:

Oczywiście że były takie lalki płci męskiej z siusiakami. Miałam na uwadze w powyższym wpisie lalki płci żeńskiej … z siusiakiem.

Beneton to dobra marka. Miałam kurtkę z piórami super i wełniany sweter Tylko nie dbałam jak należy, więc poniszczyłam skracając im żywot.

Cycki tez mialy?

Oups nie miałam w łapsku. bo widziałam tylko w necie, nie przyuważyłam czy cycki miały, już wystarczająco mnie ten siusiak onieśmielił.

1 polubienie

Racja. A azji będzie afroazjata, na Grenlandii afroeskimos, w Afryce afroafrykanin. :smile:

2 polubienia

W Afryce to jąkała! :joy:

1 polubienie