Piękne, eleganckie młode dziewczęta...

Nie można. Tak, są mega wyrośnięte, wręcz ogromniaste. Już bardziej będziesz pedofilem jak oglądniesz się za 30-letnią chudziną która ma 150 cm w kapeluszu.

2 polubienia

Diabeł wchodzi w skórę każdej istoty żyjącej

Bo już miałem wyrzuty sumienia że sie za nieletnimi oglądam.

1 polubienie

Przecież możesz za 15latka

1 polubienie

Kiedy mnie sie i 13-tki podobają. Teraz te dzieci są inne. Kiedyś nastolatka to była nastolatka. Dziś to już kobieta dorodna niczym prawdziwek gigant. Co one jedzą teraz że tak rosną?

1 polubienie

Szczepionki czy coś… :rofl: Zart

Chemia w jedzeniu zapewne.

Słodycze i olej palmowy.

1 polubienie

Kurczaki i schabowego z przemysłowych hodowli…

1 polubienie

Przeca stopa takiej 13-tki to nierzadko 40. One wyglądają poważniej od swych matek.

1 polubienie

Myślę że ewolucja zmienia człowieka w goryle… Niedługo będą im rosnąć wlosy

1 polubienie

Jak już ty coś palniesz

To prawda !
Pokolenie Avengers.
W lecie chodziłam po koncertach, lubie być z przodu, niestety podstawówka mi wszystko zasłoniła. Dziewczynek które maja 186 cm nie brakowało.
W zeszłym roku poszłam na rozpoczęcie r. szkolnego do podstawówki dla klas 6-8 i byłam najmniejsza. Widać że matka, dziecko PRLu :slight_smile:

1 polubienie

Pewnie to ciebie wzięli za uczennicę XD

Pokolenie fast food i energetyków.

1 polubienie

Gimby w tym roku już nie ma chyba.

Od 15 roku życia można uprawiać seks. 15-latki chodzą do szkoły. Rok szkolny zaczynają też 18-latki.
19-latki jak ja mają ciąg dalszy wakacji :stuck_out_tongue: (o ile nie chodzą do technikum lub nie są po zawodówce)
Więc zależy, czy myślisz o pięknej i eleganckiej 10-latce, czy pięknej i eleganckiej 18-latce.

Liczy się piękno a nie wiek :wink:

Nie wiem, jak u innych, ale ja na ten przykładowy przykład urodę dzieci i młodzieży widzę, ale to nie ma nic wspólnego z pociągiem płciowym. Przemknie mi przez myśl, że dana nastolatka jest ładna i to wszystko. Od kiedy wydoroślałem, to pociągają mnie kobiety tylko wtedy, gdy w jakiś sposób je nieco bliżej poznaję. Czyli znajome. I odpada tu od razu działanie samej urody.

3 polubienia