Pieriestrojka?

Taki homofon mi się sam ułożył:

Ponoć będzie Nowy _ _ _
A na ciuchach więcej _ _ _.

5 polubień

Morawiecki ma nos większy niż największe murzyńskie przyrodzenie. I wydłuża się. Ile mieliśmy mieć w tym roku elektrycznych samochodów? Podobno milion… A mamy kilka. 2x w życiu widziałem zielone tablice…

3 polubienia

Nie myl miłośników z klakierami kupionymi z programów socjalnych które poza rozpieprzeniem kasy publicznej nic nie przyniosły.

3 polubienia

Oczywiście. Ja sobie taki żart puściłem. Byłby nawet śmieszny, gdyby to był tylko żart.

Znam takich, co za 500+ głosują.

2 polubienia

Ostatnie wybory. Pis "łaskawie " wysłał do naszej wiochy busa po biednych emerytów którzy nie mogli dojechać do lokalu…

1 polubienie

Ja znam taka, co za emerycka 13. czyli 1066,24 zł netto. Na 14. nie ma co liczyc.
Ale ta “swiadomosc, ze panstwo o nia dba, nie to co te zlodzieje z PO”?

3 polubienia

Wiesz co mój ojciec stwierdził? Na uj mu ta 13 jak wszystko drogie. Za PO żył z zasiłku przedemerytalnego nie całe 800 i nie było źle. Teraz za 800 to ciężko by było.

3 polubienia

W Polsce mam dobrego kumpla, którego lubię ze wzajemnością, Sporo żeśmy razem wypili. Jest uczynny, dotrzymuje słowa, w sumie fajny gość. Głosuje na PiS. Spytałem go dlaczego. A on mi na to, ze polityka go zupełnie nie interesuje i gówno go obchodzi, kto rządzi. Ale PiS daje na jego wnuka i póki inna partia nie da więcej, będzie głosował na PiS. A jak ktoś da więcej, niż 500, to zagłosuje na tego, kto da więcej. I nie przyjmuje do wiadomości żadnego tłumaczenia. Mówi, że to nie na jego głowę. Ciekawe, ilu w Polsce jest takich wyborców?

3 polubienia

Tyle że Pis nie daje nic bo nie ma swojej kasy.

3 polubienia

Ty wiesz, ja wiem, a jego to nie obchodzi. Inni nie dawali, a PiS daje.

2 polubienia

Wiem o co chodzi. Ale że 2x więcej zabrali tego nie widać. Wiesz jaki jest problem z wieloma ludźmi? Mylą przychód z dochodem. Dlatego się opowiada o wielkich sumach które zarabiają koncerny… Tyle że to tylko przychód a zysk nie jest wcale niesamowity. Tak też się wykańcza osoby prowadzące działalność. Są opluwani jako wyzyskiwacze pracowników, wyciąga się im niesamowite zarobki i samochody. Tyle że firmy mają koszta, auta są okupione ciężką pracą a w razie co to właściciel firmy zostaje sam…

3 polubienia

Oczywiście.

Dodam tylko, że to przedsiębiorcy zatrudniając, umożliwiają przeżycie zatrudnionym. Tak jest na całym cywilizowanym świecie. Ale do tępych pisowskich głów to nie dotrze. Nie będzie przedsiębiorców, nie będzie chleba.

3 polubienia

Socjalu też nie będzie bo… nie będzie podatku

3 polubienia

Pińcet plus też nie.

1 polubienie

Ale właściciel firmy to cham i złodziej i ma za dużo.

3 polubienia

“Wyklęty powstań ludu ziemi,
powstańcie, których gnębi głód…” :crazy_face:

1 polubienie

Problem z socjalizmem polega na tym, że ostatecznie kończą ci się cudze pieniądze .

3 polubienia