pomocy !

@ZiraaeL , Ty przecież wiesz, ze ja wszystko wiem, ale tym razem nie pomogiem ,
nijak z translatorem poradzić sobie nie mogiem :wink:

2 polubienia

@Szczery_do_BULU, dałabym Ci za to ramkę , nadal się z tego śmieje :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Opcja 10 kończy się waleniem głową w sufit.:confounded:

1 polubienie

@ZiraaeL, kilka razy sugerowałeś nam, że trzeba wytrwale dążyć do celu, cóż ja mogę więcej dodać :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Dąże, dążę.

.tylko nie wiem, czy zdążę.

1 polubienie

Nie chcesz chyba napisać, że znowu do pracy śmigasz ?

1 polubienie

Robota, to głupota. Picie, to jest życie.

.zmykam do knajpy.

2 polubienia

Baw się dobrze :))))

Dzięki. Zadzwonię po taryfę, jak będę solidnie nasączony.:astonished:

2 polubienia

Wiesz, że ja takie telefony odbierałam ? rozmowa ze średnio trzeźwym jest powalająca :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Gdy ktoś się powala to i rozmowa z nim powalająca być musi… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Wiem do czego łobuzie zmierzasz, ale takie powalenie przez kabelki, to jak lizanie cukierka przez papierek :wink:

Raz babka dzwoni, i bełkocze, domyśliłam się ,że chce aby do niej taxi wysłać, pytam gdzie ?
…cisza w słuchawce i nagle ryk

  • Tomek!!! ku***wa jak się ta knajpa nazywa?
2 polubienia

Podasz w końcu markę, model i wersję oprogramowania, czy dalej będziesz pisał kolejne bezużyteczne posty??

To nie byłam ja :scream: :grin: Ale ja też raz z Tobą rozmawiałam "służbowo ".

Chciałaś zamówić taxi czy wcisnąć mi jakąś ofertę ?

Taxi

ksiege I-cing to przypomina, moze powinienes sie zaopatrzyc w odpowiednie monety do wrozenia?

1 polubienie

A skąd wiesz w której korporacji pracowałam? no i my się nie przedstawiamy z nazwiska, gdyby nawet tak było, moje nazwisko zna tylko jedna osoba na forum
@Bingola , w prywatnej rozmowie napisałam do niego,że moje dane są tylko do jego wiadomości!!!

Wtedy dzwoniłam do wszystkich korporacji i do prywatnych kierowców ktorzy też mają niby taxi… Na nazwiska nigdy nie zwracam uwagi ale głos poznałam.Glowy oczywiście uciąć sobie nie dam, ale Twój glos znam i na 99% to bylas Ty.

To jesteś lepsza ode mnie, nigdy nie potrafię własnego głosu rozpoznać na filmach, nagraniach i odsłuchu.
My nie wiemy , kto do nas dzwoni, klient też nie ma żadnego obowiązku podawać danych, być może było jak piszesz.