Potrafisz sobie wyobrazić, że dla swej lepszej przyszłości w następnym życiu,

Kolejne wcale nie będzie lepsze, bo nie ewoluowałam ( to znaczy ociupeńkę : )- nie przerobiłam lekcji… a już wiele miałam takich w tym życiu…

2 polubienia

Jak się spotkasz po życiu ze Światłem Absolutnej Miłości, będziesz chciała dlań zrobić wszystko, a dodatkowo upewnisz się, że nasze ziemskie życie to jak krótki sen, a sny nie są rzeczywistością.

1 polubienie

Komar to nie wiem, jedzenie bardziej dla ptaszydeł, u mnie w Kauflandzie zrobili na regałach wyżerkę z Azji - można kupić np. mrożone / suszone świerszcze i mrówki. Mrówki z cebulką - raz w jajecznicy i raz z makaronem no i przyprawy. Smak miej więcej jak by to szpinak ino brązowe. No musiałem - kuchnia bardzo ciekawa, cenowo jak mięso, schabowe odpadły z obiegu - nie rajcują mnie

Tak potrafi

Celem komara jest nakarmienie ptaka

1 polubienie

Wg mnie, celem komara jest przeżycie harmonijnego życia, a po nim nakarmienie ptaka.

1 polubienie

Jednak też…

1 polubienie

Bez ludzi, a z komarami i wężami, żyłyby na Ziemi w Harmonii miliony gatunków stworzeń DSHN-u, czyli ludzka medycyna nie tylko nie jest do życia potrzebna, ale jest wręcz szkodliwa. Wiem, że Ci to nie w smak, ale to obiektywna prawda.

Z wytrysku 200 mln plemników, drogą naturalnej selekcji, zapładnia samicę / kobietę plemnik z najlepszymi genami. Po urodzeniu niemowlęcia, Spartanie dokonywali następnej selekcji, a jeszcze następnych dokonywało życie.

Gdyby nie ta medycyna, to byś dawno leżał na plecach i był pożywieniem dla miliardów stworzeń. Niestety, medycyna Ci pomogła i możesz dalej być pożytecznym i. o czym niedawno wspominałem.

1 polubienie

Poniekąd masz rację, ale że my ludzie cywilizowani jesteśmy gatunkiem nieharmonijnym, patologicznym, bezmyślnym, niepotrzebnym, szkodzącym i szkodliwym, to temu nie da się zaprzeczyć.