Potrzebuję jakiś straszny film na teraz.

O tak. Kocham filmy o nazistach też … I te z czasów wojny niemieckie ale nie o wojnie typu 4 pancerni a o życiu takie ogólne niemieckie XD

No to Overlord tez ci się spodoba. Horror akcji. Wariacja na temat eksperymentów mających na celu stworzenie super żołnierzy-zombie. Sporo krwi, strzelania i nie brakuje gore.

Jest też bardzo dobry film tak jakby komedia o hitlerze który pojawił się spowrotem po 80 latach i mądrze gada o współczesnym zlewaconym świecie… “er ist wieder da” ale nie wiem czy jest w polskich internetach… Warto :rofl:


A tego nie oglądałem ale słyszałem.

Zajebisty ten frontier :rofl: nawet lepszy od piły mechanicznej XD nasze europejskie klimaty. Lubię takie mocne europejskie kino :rofl:

1 polubienie

Oglądałam to kiedyś na niemieckim (moja nauczycielka niemieckiego miała obsesję na punkcie filmów o Hitlerze i nazistach, przez 2 lata z nią obejrzeliśmy chyba 3 lub 4, a rzadko oglądaliśmy filmy)…sam film ani mi się podobał, ani nie podobał, jakkolwiek pomysł oryginalny.

1 polubienie

Laska nieźle ich wyruchała. Scena z piłą tarczową zajebista :slight_smile:

Ale bardzo nierealny… Dawno nie widzialem takiego filmu też… Kilka scen w których na siłę daje się druga szansę bohaterom

Wola przetrwania jest silna. Ofiara zmienia sie w zwierzę by przeżyć.

Smoleńsk

Fajny film, część 2 już niekoniecznie

2 polubienia